Тримається так, що зубами не відірвати: вливаю в побілку для дерев обовʼязково ще 1 продукт

Побілка — прекрасний прийом, який городники використовують з метою захисту своїх рослин від зовнішніх чинників, включаючи перепади температури та життєдіяльність шкідників.

Він завжди був популярним, адже був також доступний навіть для бідніших шарів населення. Ця процедура коштувала копійки, і обходилася всього у декілька годин вільного часу. Достатньо для того, аби увесь сезон почуватися спокійним за здоров’я власних рослин.

Побілка корисна не тільки тому, що вона захищає кору дерев від подразників. Коли після тривалого холоду починає світити сонце, її поверхня нагрівається, що в результаті може призвести до розривів та травм. Вапно захищає кору від цієї загрози і дозволяє залишити дерево свій естетичний вигляд.

Окрім того, побілка вважається ефективною і у питаннях боротьби зі шкідниками, і у питаннях захисту від грибкових захворювань. З якої сторони не глянь, лише плюси. Але є нюанси. Наприклад, у багатьох людей побілка просто відвалюється. Особливо часто це стається через непогоду.

Рясні дощі, невеликі паводки, вітер, який призводить до механічних пошкоджень, — усе це фактори, які можуть зіпсувати вашу роботу. Але деякі городника знають, як зробити прекрасний розчин, що буде триматися, наче камінь.

Що додати у розчин для побілки дерев

Чи потрібно оновлювати побілку саду навесні
Дачник розповів, що додати у розчин для побілки дерев

Вам знадобиться дотримуватися стандартної рецептури приготування вапняного розчину, можна додати невелику кількість мідного купоросу, який використовується у якості фунгіцидів, але також внести невелику кількість білої фарби. На відро води це зазвичай 100 мілілітрів, не більше. Шкоди дереву у таких незначних кількостях вона не принесе, але зробить вапняний розчин набагато міцнішим.

Також пам’ятайте, що важливо білити дерево правильно. Багато хто заради своїх естетичних поглядів стовбур фарбує лише наполовину, але необхідно це робити до початку гілок. Інакше ніякого сенсу від нанесеного вапна не буде, і воно не допоможе.

Нагадуємо, що на даний момент часу для побілки стає все менше, адже зробити це необхідно до розпускання бруньок.

Схожі статті

Занурюю живці тільки в цю спецію і відразу в ґрунт: будь-які гілки дають пишне і міцне коріння

Пророщування живців — це дуже дешевий та простий метод отримання великої кількості рослин з куща, але питання постає в майстерності садівника.

Як прибрати жир і запах з мікрохвильової печі: 1 спосіб, який працює і ніколи не підводить

У когось мікрохвильова піч на кухні вмикається раз на місяць, у когось навпаки працює кожен день і вимагає чималого догляду. Як прибрати з неї запах та жир?

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.