Здебільшого господині пророщують герань або у воді, або у ґрунті. Обидва варіанти хороші і можуть послужити, але часто в процесі ми втрачаємо багато якісного матеріалу. Виправити це можна підібравши інший підхід.
Справа в тому, що в землі часто заводиться грибок, і герань не встигає наростити коріння перш ніж підхопить хворобу і почне відкрито здавати.
Вода також може не дати хороших результатів. В ній паростки часто загнивають, або сама вода починає цвісти, через що живці почуваються погано.
Як швидко проростити живці герані

Радимо вам для цих цілей використовувати агроперліт. Він продається в будь-якому садовому магазині, і як правило даний матеріал використовується для того, аби змінити текстуру ґрунту, а також поглинати зайву вологу, одночасно утримуючи її у вазоні.

Використовуємо його як звичайний ґрунт. Тобто, насипаємо агроперліт у стаканчики, заливаємо водою та поміщаємо живці. Накриваємо зверху плівкою для того, аби зробити умови тепличними.
Далі спостерігаємо та час від часу зволожуємо для того, щоб живці отримували необхідну кількість води для розвитку коріння. Також не забувайте, що в такій справі вельми корисним буває кореневий стимулятор. Вони коштують набагато, продаються в будь-якому квітковому магазині та користуються популярністю у квітникарів, адже він дійсно ефективний.

Не бійтеся користуватися фунгіцидами та іншими препаратами, якщо бачите, що живці стають хворобливими.
Такий метод може бути також ефективним у спробах проростити троянди. Але нагадуємо, що такі рослини як правило вимагають набагато більшого терпіння. Агроперліт може стати у цій справі серйозним помічником.