Чому колорадських жуків не можна давити: 1 помилка, а завжди обходиться дуже дорого

Часто ми вдаємося до механічних способів видалення колорадських жуків зі своєї ділянки. Але часом це грає нам зовсім не на руку. У чому ж справа?

Колорадський жук — справжня катастрофа для будь-якого городу. Спочатку він розмножується біля кущів картоплі, але пізніше починає братися за баклажани, томати, і будь-які інші культури.

Якісь рослини доволі стійко переживають ці темні часи. Але деякі можуть загинути, і їм достатньо буквально декількох днів, поки ви боретеся з колорадськийм жуком.

Є маса методів видалення даного шкідника. Зокрема, використовуються агресивні інсектициди. Проводиться декілька обробок з перервою у 7 днів. Колорадський жук надзвичайно здібний до виживання, і деякі його фокуси просто вражають. Один з них криється у тому, що давити його вам невигідно.

Експерт розповів, чому не варто давити колорадських жуків на ділянці

Городники розповіли дієвий спосіб, як позбутись колорадських жуків на ділянці
Експерт розповів, чому не варто давити колорадських жуків на ділянці

Уявіть собі: ви йдете по городу, бачите поодинокого колорадського жука і вирішуєте, що найкращим кроком у такій ситуації буде розчавити його на місці ногою. Цілком логічна дія. Але вам так лише здається. Насправді, у колорадського жука можуть бути яйця, які ви не видалили і від яких не позбавилися, а просто залишили їх на грядці, ще й рознесли їх по ділянці своїм взуттям.

І з дуже великою імовірністю вже через декілька тижнів на вашому городі розпочнеться справжній бал із колорадських жуків, які будуть з великим задоволенням поїдати ваші овочі.

Якщо ви бачите колорадського жука, і він один, тобто необхідності проводити додаткові інсектицидні обробки немає, то найкращим виходом буде або його утилізація, або повне знищення.

Радимо вам з ними вчиняти як з вовчками. Ці шкідники також здатні залишати після себе потомство, навіть якщо ви від них позбавилися. Можете просто зібрати усіх шкідників, яких знайдете, наприклад, у цей день у банку, а потім її підпалити. У такому випадку ви точно зможете спати спокійно, адже будете знати, що потомства не залишилося.

Схожі статті

Навесні копаємо з розумом: 2 секрети підготовки грядок від дачників з великим досвідом

Ці два секрети значно спростять весняні роботи. Самі грядки вдасться обробити так, щоб 100% отримати якісний і багатий урожай. Порадами поділилися досвідчені дачники.

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.

Без бджіл і стимуляторів: помідори плодоносять навіть коли температура вище 40

Ці методи допоможуть садівникам виростити томати навіть за аномальної температури погоди. До того ж, провести ручне запилення, вберегти вологу й загалом, весь врожай.

Ніколи не садіть полуницю поряд з цими культурами: втратите не тільки врожай, але й кущі

Поруч із полуницею можна садити багато різних культур, які мають на неї позитивний вплив, але є рослини сусідство з якими небажано. Можна не лише втратити врожай, а й кущі.

Забутий метод колгоспників дає 500 кг картоплі із сотки: і нічого більше придумувати не треба

Просто візьміть й повторіть цей метод вирощування картоплі, яким займалися ще наші бабусі та дідусі. Можна спробувати вирощувати бульбу таким чином, і побачити, що з цього вийде.

Хіт продажів: ці сорти томатів просто лежать на ґрунті и все одно дають високий ранній урожай

Серед городників ці сорти томатів мають особливу популярність. Їх розкуповують найпершими. Чому ці помідори викликають такий ажіотаж не тільки у початківців, а й досвідчених дачників?