Петрушка зійде за лічені дні: 1 склянка цього бюджетного засобу – і грядки зазеленіють швидко

Чимало городників стикаються із тим, що петрушка на грядці росте повільно і не радує пишними кущиками. Імовірно, їй не вистачає добрива. Розповідаємо, чим підживити петрушку, щоб швидко росла.

Якщо посіяна петрушка на вашій домашній грядці сходить занадто повільно, але ви дотримувались усіх технологій посадки – імовірно, їй потрібне додаткове підживлення.

Досвідчені городники кажуть, що подібна проблема із зеленню на грядці вирішується за допомогою лише одного підживлення.

Петрушка виросте пишною та соковитою, якщо підживити ґрунт на грядці одним доступним добривом. Мова йде про деревну золу. В домашньому господарстві такий компонент знайти дуже легко. Зазвичай господарі беруть зольний порошок після спалювання рослинних залишків або ж вигрібають їх із домашньої печі.

Деревний попіл цілком може стати чарівним засобом, який зробить петрушку пишною. В його складі міститься калій, завдяки якому петрушка швидко вкорінюється та нарощуватиме зелену масу. Фосфор в складі деревного попелу сприятиме активному розвитку кореневої системи на грядці із зеленню.

Городники розповіли, чим підживити петрушку, щоб вона швидко зійшла
Городники розповіли, чим підживити петрушку, щоб вона швидко зійшла

Петрушка, підживлена ось такими чудодійними добривами – буде сходити набагато краще, виросте соковитою та міцною.

Ґрунт на ділянці, де росте петрушка – можна підживити суперфосфатом. Візьміть 3 столових ложки добрива на кожен метр квадратний ділянки – і зелень зійде навіть у випадку, якщо насіння петрушки матиме погану якість.

До речі, щоб деревний попіл приніс очікуваний ефект від підживлення – потрібно його правильно вносити на грядку. Однієї склянки деревної золи вистачить для підживлення одного квадратного метра землі. Якщо на вулиці стоїть хмарна погода – деревний попіл розсипають поверх вологого ґрунту в міжряддях.

Якщо на вулиці стоїть суха та спекотна погода – то землю на ділянці спочатку потрібно рясно полити, а вже потім посипати його золою.

Схожі статті

Чому не варто поспішати з посадкою моркви? Помилка, якої припускаються 8 з 10 городників

Весна – час для проведення активних городніх робіт. Дачники активно сіють та висаджують розсаду овочів і в тому числі – моркви. Проте експерти радять в цій справі не поспішати.

Не буряки, а “пісня”: цей сорт не боїться борошнистої роси – його прозвали подарунком долі

Буряк - одна з найпопулярніших культур на городі, але багато сортів схильні до хвороб, особливо до борошнистої роси. Це захворювання здатне знищити значну частину врожаю.

Кроти втечуть і більше не повернуться: як відлякати “неприємних” сусідів – екологічний метод

Навіть найбільший шанувальник природи не отримає задоволення від присутності цих проблемних "сусідів", які здатні геть-чисто зіпсувати газон та вплинути на значне скорочення врожаю.

З року в рік саджаю тільки ці: сорт огірків + сорт помідорів, які перевершать всі очікування

Вибір насіння - ключовий момент для будь-якого городника. Якщо ви хочете отримати урожай без зайвих клопотів, важливо обрати сорти, які відзначаються врожайністю, стійкістю до хвороб і чудовим смаком

Квітень — час пікірування розсади: 4 поради, які допоможуть зробити все правильно

Пікірування розсади є одним з важливих кроків у отриманні багатого врожаю у 2025 році. Щоб усе було вдало, важливо з самого початку зробити все правильно. У цьому допоможуть кілька лайфхаків.

Чим полити буряк після відростання перших листочків: 4 перевірених рецепти від фермерів

Буряк - культура, яка потребує особливого догляду, особливо в початковій фазі розвитку. Після відростання перших листочків важливо забезпечити рослину поживними речовинами.