Якщо посіяна петрушка на вашій домашній грядці сходить занадто повільно, але ви дотримувались усіх технологій посадки – імовірно, їй потрібне додаткове підживлення.
Досвідчені городники кажуть, що подібна проблема із зеленню на грядці вирішується за допомогою лише одного підживлення.
Петрушка виросте пишною та соковитою, якщо підживити ґрунт на грядці одним доступним добривом. Мова йде про деревну золу. В домашньому господарстві такий компонент знайти дуже легко. Зазвичай господарі беруть зольний порошок після спалювання рослинних залишків або ж вигрібають їх із домашньої печі.
Деревний попіл цілком може стати чарівним засобом, який зробить петрушку пишною. В його складі міститься калій, завдяки якому петрушка швидко вкорінюється та нарощуватиме зелену масу. Фосфор в складі деревного попелу сприятиме активному розвитку кореневої системи на грядці із зеленню.

Петрушка, підживлена ось такими чудодійними добривами – буде сходити набагато краще, виросте соковитою та міцною.
Ґрунт на ділянці, де росте петрушка – можна підживити суперфосфатом. Візьміть 3 столових ложки добрива на кожен метр квадратний ділянки – і зелень зійде навіть у випадку, якщо насіння петрушки матиме погану якість.
До речі, щоб деревний попіл приніс очікуваний ефект від підживлення – потрібно його правильно вносити на грядку. Однієї склянки деревної золи вистачить для підживлення одного квадратного метра землі. Якщо на вулиці стоїть хмарна погода – деревний попіл розсипають поверх вологого ґрунту в міжряддях.
Якщо на вулиці стоїть суха та спекотна погода – то землю на ділянці спочатку потрібно рясно полити, а вже потім посипати його золою.