Обробіть цим картоплю за 2 години перед посадкою: не буде більше ні шкідників, ні бур’янів

Під час висаджування картоплі можна провести фокус, який дасть вашому городу хороші перспективи в майбутньому, а саме – відсутність шкідників та бурʼянів.

Недостатньо ідеально рівно посадити картоплю та прополоти грядки, щоб наш город виглядав, наче з виставки. Доведеться постійно мати справу з бур’янами, і можливо навіть зі шкідниками, яких ми бачити не хочемо, але які регулярно з’являються на ділянках, адже вони привертаються в соковитою зеленню, великими плодами та цвітінням.

У нашому матеріалі пропонуємо вам ознайомитися із фокусом, який допоможе одночасно і посадити картоплю, і захистити її від появи бур’янів та жуків на грядці.

Як позбавитися від шкідників та бур’янів

Агрономи пояснили, чому не варто поспішати з посадкою картоплі
Дачник розповів, як позбавитися від шкідників та бур’янів

Для початку необхідно перебрати картоплю. Усі зіпсовані плоди не можна висаджувати в землю, інакше вони її будуть заражати, що в результаті погано відобразиться на вашому врожаї.

Далі картоплю розкладаємо на сухій поверхні і готуємося до обробки. Це можна зробити спеціально інсекто-фунгіцидним препаратом “АС-Селектив”. Він захищає не тільки від дорослих особ хруща, попелиці, колорадського жука, але і від їхнього потомства, а також від таких хвороб, як парша, фузаріоз й фомоз.

Для обробки необхідно розчинити вміст пакетику у 5 л води, після чого отриманий розчин заливаємо у пульверизатор та оприскуємо картоплю. Чекаємо, поки препарат висохне і після цього можна збирати картоплю та садити її на грядці.

Високоврожайний сорт картоплі Рудольф
 Дачник розповів, як позбавитися від шкідників та бур’янів

Пам’ятайте про необхідність правильно підібрати ділянку для її висадки, адже якість землі — це дуже важливо, особливо коли мова йде про коренеплоди. Зокрема, не рекомендується садити картоплю туди, де раніше зростали помідори та баклажани через те, що їх сильно любить грибок.

На даний момент вже можна висаджувати картоплю. На півдні температура повітря вже піднялася до 15-18 градусів, що означає сприятливий час для початку вирощування цієї культури.

Схожі статті

Витримати “до бруньок”: цю помилку у боротьбі з моніліозом припускає кожен 2-й садівник

Моніліоз - один із найнебезпечніших грибкових захворювань плодових дерев, яке щороку завдає значних збитків садівникам. Воно вражає абрикоси, вишні, черешні, персики, сливи та яблуні.

Повісили на яблуню, і мурахи не підходять навіть на кілометр: тривалий і найкращий відлякувач

Всі ми прекрасно знаємо, як можна впоратися з яблуневою плодожеркою, яка здатна залишити нас без врожаю. Але що робити з нав'язливими мурахами?

Морквяна муха вже у повітрі, але як захистити грядки? 2 прості дії, і шкідника як не бувало

Ці лайфхаки вчать городників проганяти морквяну муху зі своїх ділянок. Завдяки цьому, садівники, в результаті, отримають солодкі та великі плоди моркви. Більше того, методи лише натуральні!

Як правильно підготувати ґрунт для збереження вологи: готуємось до спекотного літа 2025

Перед посадкою рослин важливо підготувати правильно ґрунт, адже від цього залежить ваш майбутній врожай - що треба зробити, щоб земля зберігала вологу на випадок спекотного літа?

7 рослин, які принесуть вам рекордний урожай навіть у посушливе літо: голодні не залишитесь

Березень пройшов і деякі культури вже висаджені, а в квітні ще більше рослин вирощується на ділянках - які 7 рослин подарують вам МЕГА врожай вже в 2025-му році.

Урожай збиратимете відрами: посадіть помідори поряд з цією рослиною, і горя не знатимете

Вирощуючи ці дві рослини разом, ви не лише отримаєте багатий урожай помідорів, але й будете насолоджуватися запахом свіжої зелені. Ця проста порада вбереже ваші томати від шкідників.