1 інгредієнт і рекордному врожаю огірків бути! Чим полити цей овоч, щоб плоди збирати відрами

Щороку огірки є майже на кожній ділянці, хто має власний город, тож при їх вирощуванні дачники завжди вдаються до різних методів покращення врожайності - що треба зробити?

Вирощування огірків не є досить складним завданням, якщо знайти правильний підхід до цього процесу. Ця культура потребує правильної волості, догляду, температури, щоб уникнути засихання й інших проблем.

Городники з досвідом завжди намагаються віднайти дієві методи підвищення врожайності огірків, одним із таких способів є використання оцту. Такий продукт значно покращує ріст огірків та допомагає рослині ще краще засвоювати поживні речовини. Також він слугує природним засобом від шкідників і хвороб.

Городники розповіли, як збільшити врожай огірків втричі
Городники розповіли, як збільшити врожай огірків втричі

Існує кілька способів його використання для підживлення культури, зокрема з додаванням деревного попелу. Для цього вам потрібно змішати 250 г попелу, стільки ж оцту і додати літр води, все це потрібно гарно перемішати та дати настоятись протягом 24 годин. Такого дозування вистачить на 10 кущів огірків, і така суміш значно покращить їх врожайність, якщо ви правильного її будете застосовувати.

Важливо не перевищувати дозу, щоб не завдати шкоди рослинам. Розчин з оцту рекомендується використовувати з інтервалом в два тижні, але не більше трьох разів за сезон. Він не лише ефективно бореться зі шкідниками та підвищує врожайність, а й захищає огірки від пожовтіння листя.

Городники розповіли, як збільшити врожай огірків втричі
Городники розповіли, як збільшити врожай огірків втричі

Варто зазначити, що такий метод підходить лише для ґрунтів з нейтральним або лужним рівнем pH. Якщо ґрунт має кислу реакцію, то використання оцту спрацює в погану сторону. У такому випадку можна вдатись до застосування розчину з дріжджів для поливу огірків, він теж сприяє поліпшенню врожайності та є перевірений роками.

Отже, тепер ви знаєте просту хитрість, яку потрібно зробити цього року, щоб зібрати рекордний врожай, тому не гайте часу.

Схожі статті

Засихає абрикос: про що говорять листя та кора на дереві – важливо визначити реальну причину

Як показала практика, не всі садівники добре знайомі з примхами та вимогами плодових дерев і найчастіше виявляються безпорадними перед проблемами.

Навесні копаємо з розумом: 2 секрети підготовки грядок від дачників з великим досвідом

Ці два секрети значно спростять весняні роботи. Самі грядки вдасться обробити так, щоб 100% отримати якісний і багатий урожай. Порадами поділилися досвідчені дачники.

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.

Без бджіл і стимуляторів: помідори плодоносять навіть коли температура вище 40

Ці методи допоможуть садівникам виростити томати навіть за аномальної температури погоди. До того ж, провести ручне запилення, вберегти вологу й загалом, весь врожай.

Ніколи не садіть полуницю поряд з цими культурами: втратите не тільки врожай, але й кущі

Поруч із полуницею можна садити багато різних культур, які мають на неї позитивний вплив, але є рослини сусідство з якими небажано. Можна не лише втратити врожай, а й кущі.

Забутий метод колгоспників дає 500 кг картоплі із сотки: і нічого більше придумувати не треба

Просто візьміть й повторіть цей метод вирощування картоплі, яким займалися ще наші бабусі та дідусі. Можна спробувати вирощувати бульбу таким чином, і побачити, що з цього вийде.