Бананова шкірка – це як золото для городу: 1 секрет, про який садівники досі вперто мовчать

Бананова шкірка може легко та просто виручити кожного городника, якщо знати, як саме її використовувати. Розповідаємо, як зробити домашнє добриво.

Часто так складається, що органічне сміття, яке в нас накопичується вдома, а потім відправляється у контейнери, насправді може стати непоганим помічником у питаннях вирощування рослин вдома та на городі.

І це не дивно, адже це як правило залишки від рослини чи продуктів тваринного походження, а вони в свою чергу містять у своєму складі велику кількість необхідних вітамінів, мінералів, незамінних амінокислот та інші компоненти, які так потрібні для розвитку усьому живому. У нашому матеріалі розповідаємо, як ви можете зробити зі звичайних бананових шкірок підживлення для саду.

Як зберігати банани, щоб вони були жовтими
Експерт розповів, як підживити рослини банановими шкірками

Експерт розповів, як підживити рослини банановими шкірками

Для початку необхідно їх назбирати. Достатньо буде близько 5-6 штук, але можна і більше. Все залежить від того, скільки у вас накопичується. Далі розігріваємо воду до стану окропу та заливаємо ці бананові шкірки в тарі. Накриваємо кришкою та залишаємо настоюватися приблизно на 7-10 днів. Цього має бути достатньо, щоб розчин був концентрований та насичений.

Далі беремо цей розчин та починаємо його про ціджувати, для того, аби він був чистий, без зайвих домішок та частинок, які можуть швидко зацвісти в землі. Нам потрібні необхідні сполуки, але зовсім не важливо сміття, яке швидко загниває або починає розповсюджувати грибок. Після цього розчин можемо розбавити водою і використовувати його для поливу. Також його сміливо заливають у пульверизатор та оприскують листя рослин.

Зверніть увагу, що ви можете скомпонувати декілька інгредієнтів для розчину. Наприклад, також додати декілька гілок кропиви, яка допомагає впоратися із шкідниками та грибковими хворобами. Зайвими також не будуть апельсинові кірки, які мають у своєму складі ефірні олії, що також збагачують грунт, а також відлякують найрізноманітніших комах своїм потужним запахом.

Схожі статті

Сушити не треба: 2 методи правильно зберігати зелень, щоб вдома завжди був її запас

Щоб мати можливість приготувати свіжу розкішну страву, під рукою завжди мають бути гілочки зелені. Як організувати правильне зберігання? Розповідаємо в нашому матеріалі.

Колишній чоловік Ані Лорак розповів про новий роман: ось чому 13-річна донька проти нього

Після завершення шлюбу з Ані Лорак Мурат наробив ще немало шуму в українському шоу-бізнесі, адже неодноразово намагався влаштувати своє особисте життя.

Після часнику та цибулі саджаю тільки ці культури: 5 найкращих рослин для сівозміни

Після часнику та цибулі важливо правильно вибрати наступні культури. Аграрії рекомендують 5 найкращих варіантів. Це раціонально використовувати все ресурси вашого городу.

Дуже (не) корисні сусіди: аграрії назвали 3 правила висівання чорнобривців на грядках

Чорнобривці та овочеві грядки. Хтось вважає, що вони є ідеальними сусідами. Але досвідчені господарі можуть з цим не погодитися. Адже деякі культури не в захваті від таких "сусідів".

30 різних добрив в одній копійчаній підживці: городники пояснили, чим підготувати полуницю

Полуниця буде великою та соковитою, якщо дати їй правильну підживку. Є простий засіб, який зможе замінити одразу декілька добрив. Цим методом користуються всі досвідчені городники.

Врожаю буде стільки, що набридне збирати: 4 народних способи підживлення огірків

Огірки будуть родити цілими мішками, якщо знати декілька простих секретів. Народні підживки працюють краще за хімію. Ось 4 способи, які реально збільшують урожай.