2 врожаї за 1 сезон – не казка, а реальність: не молитвами, а правильними діями

Зібрати кілька врожаїв за сезон легко, якщо знати до яких дій потрібно вдатись - в чому секрет і що ж слід зробити? Городники розставили всі крапки над "і".

Протягом останніх років відбулись значні зміни клімату в Україні та в світі. Такі зміни в деякій мірі пішли на користь городникам і не тільки, адже стало простіше отримати кілька врожаїв за сезон. Якщо підібрати правильні культури та технології вирощування, то є гарні можливості збирати два врожаї за сезон.

Мрія кожного дачника – це вирощувати овочі й зелені з ранньої весни до пізньої осені, щоб мати свіжі продукти протягом всього року. Для тих, хто не володіє великою городньою ділянкою, потрібно максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр землі та освоїти техніку отримання кількох врожаїв з грядки.

Дачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезон
Дачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезон

Найефективнішим способом вирощування кількох рослин на одній ділянці за один сезон є правильна організація послідовного посіву. Зазвичай навесні висівають холодостійкі скоростиглі культури, такі як редис, горох, гірчицю листову, цукрову кукурудзу, зелену цибулю, редьку.

У червні і протягом літа висівають теплолюбні рослини, а саме баклажани, дині, ранню картоплю, огірки, помідори, перець, квасолю, кукурудзу, гарбуз. У кінці літа можна висіяти дайкон, цибулю, зелень, редис, часник.

Городники назвали рослини, які виснажуДачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезонють ґрунт
Городники назвали рослини, які виснажуДачники розсекретили, як отримати два врожаї за сезонють ґрунт

Правильна організація конвеєрних посадок на ділянці дозволяє отримати кілька врожаїв з ділянки за сезон. Дотримуючись цих всіх правил, у вас від весни й до осені завжди будуть свіжі огірки, редис, кріп, салат.

Щоб підвищити врожайність культур, важливо також обрати правильне місце для їх посадки, щоб для рослин було достатньо світла, стабільна температура та вологість. Важливо підживлювати овочі, використовуючи правильні органічні й мінеральні добрива. Також потрібно надати культурам правильний полив. Регулярне застосування різних добрив проти шкідників і хвороб теж відіграють важливу роль, тому не забувайте про це.

Схожі статті

Метод запилення городу за допомогою мотузки між рядами. Робимо ривки, виходить вібрація

Методи, як-от цей, нагадують, що навіть невеликі зусилля можуть мати значний вплив на результати. Здавалося б, що проста мотузка, а як за допомогою неї можна запилити чи не весь город.

Без бджіл і стимуляторів: помідори плодоносять навіть коли температура вище 40

Ці методи допоможуть садівникам виростити томати навіть за аномальної температури погоди. До того ж, провести ручне запилення, вберегти вологу й загалом, весь врожай.

Ніколи не садіть полуницю поряд з цими культурами: втратите не тільки врожай, але й кущі

Поруч із полуницею можна садити багато різних культур, які мають на неї позитивний вплив, але є рослини сусідство з якими небажано. Можна не лише втратити врожай, а й кущі.

Забутий метод колгоспників дає 500 кг картоплі із сотки: і нічого більше придумувати не треба

Просто візьміть й повторіть цей метод вирощування картоплі, яким займалися ще наші бабусі та дідусі. Можна спробувати вирощувати бульбу таким чином, і побачити, що з цього вийде.

Хіт продажів: ці сорти томатів просто лежать на ґрунті и все одно дають високий ранній урожай

Серед городників ці сорти томатів мають особливу популярність. Їх розкуповують найпершими. Чому ці помідори викликають такий ажіотаж не тільки у початківців, а й досвідчених дачників?

Неприємний сюрприз: чому солодкий перець став гірким – 5 причин – не повторюйте цих помилок

Останнім часом дачники стали помічати, що солодкі перці, вирощені на своїх грядках, мають гіркий смак. Чому так відбувається і чи можна вирішити цю проблему?