Вирощування будь-якої культури стане легким, якщо знати, чого потребує рослина у процесі догляду, зокрема це стосується і часнику. Найголовнішим є вибір посадкового матеріалу, адже слабкі зубчики не дадуть гарних головок, тому варто обирати сильні та здорові.
Важливо також правильно підготувати ґрунт, надати культурі правильний полив і вирощувати його у правильний термін. Особливо увагу рекомендується приділити глибині посадки часнику. Якщо ви садите озимий часник, потрібно, щоб заглиблення було на висоту 3 зубчики. Городники радять висаджувати цю рослину разом із трьома-чотирма зубчиками, щоб отримати великі головки часнику.

Щоб культура потім успішно вижила взимку і почала гарно рости навесні, потрібно надати їй достатньо сонячного світла. Також не слід садити часник біля картоплі, але вона негативно впливає на ріст рослини та знижує її врожайність.
Борозенки мають бути глибиною 10 сантиметрів, а міжряддя на відстані 25 см. Крім сусідства, важливу роль відіграють також попередники, важливо, щоб це були рослини, які не виснажують ґрунт. Ідеальними кандидатами є огірки, капуста, кріп, кабачки. Вони допоможуть часнику ще краще розвиватись та покращать врожайність.

Також слід ретельно підходити до вибору сортів, адже від цього залежить, яким буде кінцевий результат. Дачники радять висаджувати такі сорти: “Касабланка”, “Титан”, “Олексіївський”, “Софіївський”, “Любаша”. Вони гарного адаптуються до будь-яких умов та стабільно показують хороший результат, якщо правильно доглядати за культурою протягом всього росту. Це основні моменти, які має знати кожен городник, перед тим як висаджувати цю рослину.