10 грамів цього і фрукти розміром з кулак у вас в кишені: підживлюю цим сливу навесні завжди

Слива є майже у кожному саду і кожного року дачники з досвідом збирають величезні врожаї цієї рослини, але так відбувається через правильне підживлення - що потрібно знати?

Навесні слива активно росте і потребує поживних речовин для формування зелених пагонів, маси і гарного розвитку кореневої системи. У цей період найкраще вносити органічні добрива, а саме курячий послід, перегній або компост. Коли на дереві зʼявляться плоди, необхідно пустити в хід мінеральні добрива, а саме калійні, це потрібно для того, щоб сформувались здорові плоди.

Спочатку добрива необхідно вносити, коли на дереві розпускаються бруньки, потім перед цвітінням, після цього варто підживити дерево після завершення цвітіння. Четверту підгодівлю слід проводити в липні, а пʼяте восени.

Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні 2025
Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні 2025

Навесні важливо проводити підживлення натуральними добрива, найкраще використовувати компост або перегній. Садівники радять на кожне дерево вносити одне відро гною обʼємом десять літрів. Добрива потрібно рівномірно розсипати по пристовборному колу і зашпарувати їх ґрунтом.

Також можна застосувати хімічні засоби, наприклад, сечовину. Для цього слід розчинити 10 грамів сечовини у 10 літрах води, цей розчин слід внести в ямки, які попередньо необхідно викопати по периметру пристовбурного кола.

Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні 2025
Садівники розповіли, чим підживити сливу навесні 2025

На рахунок мінеральних добрив для сливи, потрібно внести 45 грамів суперфосфату та 25 грамів сульфату калію. Також корисно додавати деревний попіл, який можна застосовувати як в сухому вигляді, так і приготувати розчин.

Підгодовуючи цим сливу, ви отримаєте солодкі та великі плоди, тому візьміть на замітку всі ці рецепти та випробуйте на практиці. Варто зазначити, що цю процедуру потрібно проводити вчасно і в правильному дозуванні, адже будь-який крок не туди може привести до поганих наслідків.

Схожі статті

Сушити не треба: 2 методи правильно зберігати зелень, щоб вдома завжди був її запас

Щоб мати можливість приготувати свіжу розкішну страву, під рукою завжди мають бути гілочки зелені. Як організувати правильне зберігання? Розповідаємо в нашому матеріалі.

Колишній чоловік Ані Лорак розповів про новий роман: ось чому 13-річна донька проти нього

Після завершення шлюбу з Ані Лорак Мурат наробив ще немало шуму в українському шоу-бізнесі, адже неодноразово намагався влаштувати своє особисте життя.

Після часнику та цибулі саджаю тільки ці культури: 5 найкращих рослин для сівозміни

Після часнику та цибулі важливо правильно вибрати наступні культури. Аграрії рекомендують 5 найкращих варіантів. Це раціонально використовувати все ресурси вашого городу.

Дуже (не) корисні сусіди: аграрії назвали 3 правила висівання чорнобривців на грядках

Чорнобривці та овочеві грядки. Хтось вважає, що вони є ідеальними сусідами. Але досвідчені господарі можуть з цим не погодитися. Адже деякі культури не в захваті від таких "сусідів".

30 різних добрив в одній копійчаній підживці: городники пояснили, чим підготувати полуницю

Полуниця буде великою та соковитою, якщо дати їй правильну підживку. Є простий засіб, який зможе замінити одразу декілька добрив. Цим методом користуються всі досвідчені городники.

Врожаю буде стільки, що набридне збирати: 4 народних способи підживлення огірків

Огірки будуть родити цілими мішками, якщо знати декілька простих секретів. Народні підживки працюють краще за хімію. Ось 4 способи, які реально збільшують урожай.