1 інгредієнт, який збільшить ваш врожай на 70%: що додати в лунку при посадці цибулі

При посадці цибулі дачники з досвідом додають один цікавий інгредієнт, який підвищує їм врожайність - що потрібно додати, щоб овоч вродив на славу.

Квітень є найкращим часом для посадки цибулі, адже в цей період земля вже достатньо прогріта, а ймовірність холодних заморозків мінімальна.

Перш ніж  висаджувати цибулю, потрібно знати кілька основних правил. Відстань між рослинами має складати 15 сантиметрів. Що стосується глибини посадки, то вона не повинна перевищувати 5 сантиметрів. Важливо також розташувати ряди належним чином – відстань між ними має бути 20 см, але цифра може змінюватись в залежності від конкретних умов і типу цибулі.

Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі
Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі

Часто дачники сперечаються між собою, чи потрібно обрізати верхівку цибулі при посадці. Багато хто радить це робити, адже вважають, що така процедура допомагає росту пера і робить його однакової довжини. Проте, в більшості випадків така дія може призвести до негативних наслідків. У процесі обрізки легко пошкодити цибулину, в результаті вона почне гнити. Не слід виключати такого варіанту, що рослина заразиться через потрапляння хвороботворних бактерій у відкритий зріз.

Щодо підживлення цієї культури, найефективнішим є використання золи. Цей інгредієнт додають прямо в лунку при посадці, адже він здатний знизити кислотність ґрунту, а також зола багата на калій, кальцій, магній, фосфор, які так необхідні для цибулі. Зола чудово бореться з грибковими хворобами.

Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі
Городники розповіли, що потрібно додати в лунки при посадці цибулі

Городники радять внести 5 грамів золи до кожної лунки. Також можна використовувати суперфосфат, компост або перегній. Ще дачники радять застосовувати сіль під час посадки цибулі, вона допомагає боротись з цибулевими мухами.

Щодо підживлення, нітроамофска є чудовим варіантом. Важливо дотримуватись правильного дозування, щоб не було проблем із врожаєм. Спочатку слід позбутись бурʼянів і прополоти ділянку. Потім нітроамофоску слід розподілити по поверхні ґрунту, добриво потрібно змішати з ґрунтом і після цього можна переходити до посадки цибулі, рясно поливаючи грядку.

Схожі статті

Як швидко відклеїти жуйку від одягу або взуття: натуральний та ефективний спосіб, що спрацює

Ці прості поради дозволять зберегти ваші речі у відмінному стані після того, як на них приклеїлася жувальна гумка. Методи дуже прості, зрозумілі, а головне — ефективні. Спробуйте і ви!

Ці рослини додають саду фактурності та певної текстури: квіти, які слід посадити в 2025 році

Додайте фактурності, гармонії та довговічності вашому саду, створюючи неповторний ландшафт із цими рослинами. Вони подарують саду стиль і чарівність на довгі роки.

Фантастичний спосіб підживлення: груші налилися соком за 2 тижні, а врожаю ціла гора

Щоб груші вродили великими та соковитими, можна спробувати простий спосіб підживлення, який завжди спрацьовує стовідсотково. Розповідаємо в матеріалі, як це зробити.

Мурахи не наблизяться до півоній: просто поєднайте борошно із цим аптечним засобом

Мурахи завжди знаходяться біля півоній, адже їх аромат привертає до себе. Інколи здається, що прибрати їх з куща просто неможливо. Але є метод!

Як отримати врожай гороху в 3 рази більше, не стараючись: прийом, яким користувалися бабусі

Спробуйте цей простий трюк і обов'язково зберете неймовірну кількість врожаю гороху. Розповідаємо про метод підвищення якості плодоношення даної культури.

“Реанімуємо” позеленілий в теплиці ґрунт – 3 простих способи повернути землі родючість

Теплиця — прекрасний варіант для будь-кого, хто хоче вирощувати смачні овочі та фрукти, зокрема екзотичні майже круглий рік. Але є і побічні ефекти.