Квітень є найкращим часом для посадки цибулі, адже в цей період земля вже достатньо прогріта, а ймовірність холодних заморозків мінімальна.
Перш ніж висаджувати цибулю, потрібно знати кілька основних правил. Відстань між рослинами має складати 15 сантиметрів. Що стосується глибини посадки, то вона не повинна перевищувати 5 сантиметрів. Важливо також розташувати ряди належним чином – відстань між ними має бути 20 см, але цифра може змінюватись в залежності від конкретних умов і типу цибулі.

Часто дачники сперечаються між собою, чи потрібно обрізати верхівку цибулі при посадці. Багато хто радить це робити, адже вважають, що така процедура допомагає росту пера і робить його однакової довжини. Проте, в більшості випадків така дія може призвести до негативних наслідків. У процесі обрізки легко пошкодити цибулину, в результаті вона почне гнити. Не слід виключати такого варіанту, що рослина заразиться через потрапляння хвороботворних бактерій у відкритий зріз.
Щодо підживлення цієї культури, найефективнішим є використання золи. Цей інгредієнт додають прямо в лунку при посадці, адже він здатний знизити кислотність ґрунту, а також зола багата на калій, кальцій, магній, фосфор, які так необхідні для цибулі. Зола чудово бореться з грибковими хворобами.

Городники радять внести 5 грамів золи до кожної лунки. Також можна використовувати суперфосфат, компост або перегній. Ще дачники радять застосовувати сіль під час посадки цибулі, вона допомагає боротись з цибулевими мухами.
Щодо підживлення, нітроамофска є чудовим варіантом. Важливо дотримуватись правильного дозування, щоб не було проблем із врожаєм. Спочатку слід позбутись бурʼянів і прополоти ділянку. Потім нітроамофоску слід розподілити по поверхні ґрунту, добриво потрібно змішати з ґрунтом і після цього можна переходити до посадки цибулі, рясно поливаючи грядку.