Горошок це просто обожнює: 8 умов врожайності великих і соковитих стручків – записуйте

Якщо ви хочете виростити найсолодший та соковитий зелений горошок – дотримуйтесь 8 умов при догляді за ним. Розповідаємо про них у подробицях у нашому матеріалі.

Якщо виростити соковитий і солодкий зелений горошок – це ваша мрія, пропонуємо до вашої уваги 8 заповідей, як це зробити правильно.

Заповідь № 1: Температура повітря

Зелений горошок хоч і холодостійка культура – але висаджувати її в незахищений грунт відразу після відлиги не можна. Запам’ятайте, що роблять це тільки тоді, коли встановиться комфортна та стійка температура повітря на рівні +16…+20 градусів. Тобто, в південній частині країни ви можете висадити горох вже на початку травня, а ось мешканцям північних та західних областей краще за все дочекатись другої половини травня.

Заповідь № 2: Прищипування

Щоб збільшити врожайність горошку на домашній грядці в 3 чи то в 4 рази – прищипіть верхівку на кожному кущику. Тоді горошок пустить кілька бічних пагонів, на яких згодом також з’являться соковиті стручки.

Заповідь № 3: Ідеальний час для прищипування

Досвідчені городники кажуть, що робити прищипування зеленого горошку можна в будь-який момент. Проте варто обрати для цієї процедури ранок сонячного та відносно теплого дня. Сонечко встигне підсушити ранку після прищипування і неї не потраплять бактерії, через які горох може захворіти.

Заповідь № 4: Більше стебел – більше стручків

Городники назвали 8 заповідей для вирощування гарного врожаю зеленого горошку
Городники назвали 8 заповідей для вирощування гарного врожаю зеленого горошку

Фахівці радять по черзі прищипувати усі стебла на кущиках зеленого горошку – щоб збільшити період плодоношення та продовжити його на усе літо.

Заповідь № 5: Мотузки або опори

Зелений горошок – рослина, якій потрібно на чомусь плестися. Тоді вона набагато краще розростатиметься. Під кожним кущиком бажано регулярно розпушувати ґрунт, а також – видаляти бур’яни.

Заповідь № 6: Оберіть зручні ємності для гороху

Зелений горошок з року в рік буде давати найкращий врожай, якщо вирощувати цю рослину у горщику. Посадка в глибокі ємності зручна тим, що рослину можна тримати в приміщенні, допоки на вулиці холодно. З настанням тепла її прямо в горщику виносять на двір.

Заповідь № 7: Полив

При вирощуванні зеленого горошку у горщиках подбайте про те, щоб рослина не відчувала нестачі у волозі. Не забувайте регулярно його поливати.

Заповідь № 8: Підживлення

Для того, щоб отримати м’які, великі та солодкі горошини – потрібно правильно підживлювати рослину на грядці. Підживку вносять у той момент, коли культура починає квітнути. Найкращий варіант для підгодівлі – це калійне добриво. Для його створення беруть 2-3 склянки попелу на 1 відро води (10 літрів).

Схожі статті

Як швидко відклеїти жуйку від одягу або взуття: натуральний та ефективний спосіб, що спрацює

Ці прості поради дозволять зберегти ваші речі у відмінному стані після того, як на них приклеїлася жувальна гумка. Методи дуже прості, зрозумілі, а головне — ефективні. Спробуйте і ви!

Ці рослини додають саду фактурності та певної текстури: квіти, які слід посадити в 2025 році

Додайте фактурності, гармонії та довговічності вашому саду, створюючи неповторний ландшафт із цими рослинами. Вони подарують саду стиль і чарівність на довгі роки.

Фантастичний спосіб підживлення: груші налилися соком за 2 тижні, а врожаю ціла гора

Щоб груші вродили великими та соковитими, можна спробувати простий спосіб підживлення, який завжди спрацьовує стовідсотково. Розповідаємо в матеріалі, як це зробити.

Мурахи не наблизяться до півоній: просто поєднайте борошно із цим аптечним засобом

Мурахи завжди знаходяться біля півоній, адже їх аромат привертає до себе. Інколи здається, що прибрати їх з куща просто неможливо. Але є метод!

Як отримати врожай гороху в 3 рази більше, не стараючись: прийом, яким користувалися бабусі

Спробуйте цей простий трюк і обов'язково зберете неймовірну кількість врожаю гороху. Розповідаємо про метод підвищення якості плодоношення даної культури.

“Реанімуємо” позеленілий в теплиці ґрунт – 3 простих способи повернути землі родючість

Теплиця — прекрасний варіант для будь-кого, хто хоче вирощувати смачні овочі та фрукти, зокрема екзотичні майже круглий рік. Але є і побічні ефекти.