Турбота, від якої в’януть квіти: 2 помилки, що завжди маскуються під правильний догляд

Квітникарство — непроста робота, особливо, якщо мова йде про колекційні сорти квітів, що потребують особливої уваги та знань. І все стає ще складнішим, коли турбота – не зовсім турбота.

Безумовно, виростити розкішний сад з неймовірною кількістю квітів — це справжня майстерність, адже кожна рослина потребує уваги та індивідуального підходу. Деякі квіти люблять, аби їх поменше турбували, інші навпаки обожнюють, коли навколо них водять хороводи. Інколи здається, що за незрозумілих причин рослині стає недобре, і так само вона може потішити раптовим відродженням.

У нашому матеріалі розповідаємо, які 2 не очевидні помилки ви можете допускати у своєму саду, що неабияк шкодять вашим рослинкам і як це виправити.

2 помилки, що завжди маскуються під правильний догляд

Садівники назвали квітку, яка має бути в кожному городі
2 помилки, що завжди маскуються під правильний догляд

Найпершою помилкою є внесення органічних добрив. Безумовно, вони приносить багато користі певним рослинам. Зокрема, їх обожнюють троянди. Але справа в тому, що в групових посадках ви, імовірніше за все нанесете шкоду, так як є багато квіток, які легко заражаються від подібних підживок різними хворобами, що вже і казати про чутливість до вмісту азоту. І замість пишного цвітіння ви маєте пошкоджена коріння.

Експерт розповів, як привернути бджіл на свою ділянку без квітів
2 помилки, що завжди маскуються під правильний догляд

Не менш поширена помилка — це використування розбризкувачів. Безумовно, це дуже зручно, але насправді набагато кращим варіантом буде крапельний полив, який буде економити вам воду, і не створювати прекрасне середовище для розмноження бактерій та грибків. Тільки-но вода потрапляє на листя, ви створюєте ідеальну ділянку для поширення хвороб, що швидко розповзається листям і потім призводить до загибелі рослин.

Квітникарі розповіли, чим підживити герань, щоб вона пишно заквітла
2 помилки, що завжди маскуються під правильний догляд

І пам’ятайте, що використовування інсектицидів та фунгіцидів, хоча і потрібне, але ділянки, де цвітуть квіти як правило привертають увагу бджіл, і використовування даних препаратів може серйозно нашкодити екології та екосистемі, яка знаходиться прямо на вашому подвір’ї.

Схожі статті

Помідори виростуть величезними, якщо додати в ґрунт 1 простий інгредієнт: є на кожній кухні

Щоб виростити величезні помідори на своєму городі – достатньо зазирнути на кухню і серед відходів знайти цінне добриво для цього овоча. Більше подробиць розповідаємо далі.

Росте сама, пахне шиком і перетворює дачу на палац: ця квітка не потребує догляду взагалі

Дуже іронічно, що часто ми знаходимося в пошуках рослин, які можуть стати головною прикрасою нашого саду, і до того ж невибагливою, але не бачимо відповіді на поверхні.

3 хвороби троянд, які зустрічаються в кожному подвірʼї: як розпізнати і вилікувати вчасно

Останнім часом багато садівників стали скаржитися на проблеми з трояндами, які значно впливають на їхній зовнішній вигляд, а деякі квіти навіть не встигають розпуститися. Що робити?

У квітні полуниця потребує цього як повітря: 2 склянки під кущ – влітку ягодами грядку завалить

Якщо хочеться отримати розкішний врожай полуниці, необхідно подбати і про якісне підживлення. Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна для цього використати.

Зола для картоплі: інструкція із застосування, дозування та переваги “зольної” підживки

Картоплю відносять до невибагливих культур, але при посадці її все ж таки потрібно трохи підгодувати. Найчастіше використовую золу, але робити це треба з розумом.

А якщо бабусі помилялися? Народні засоби для городу, від яких мало користі – міфи та реальність

Перш ніж застосовувати на городі якийсь із "перевірених бабусиних засобів", уважно зважте всі "за" та "проти", щоб не витратити час даремно або не зіпсувати весь урожай.