Як гусінь захоплює ділянки та як їй завадити: 4 кроки, і більше ніяких гілок у павутинні

Гусінь може принести багато турбот будь-якому садівнику, що вже і казати про великі ферми. Але якщо подбати про це питання вчасно, цього можна уникнути.

Питання з даним шкідником стоїть настільки гостро, що про здоров’я рослини дбають на рівні самоврядування міста. Ландшафтні дизайнери та комунальні служби мають вчасно обробити дерева від шкідників, щоб у серпні вони не перетворилися на голі стовбури та гілки.

Необхідно зазначити, що обробляти інсектицидами рослини, коли вони вже почали проявляти ознаки життєдіяльності гусені — це не ефективно. Хоча шкідник загине, естетично вже нічого не виправити.

Півбіди, коли мова йде саме про красу міста чи присадибної ділянки. Набагато серйозніше ситуація, коли ми маємо справу з плодовими деревами, і хочемо отримати урожай. Як запобігти подібній катастрофі?

Експерт розповів, як побороти гусінь на ділянці

Експерт розповів, як побороти гусінь на ділянці

Перш за все, необхідно працювати механічно. Подобається нам це чи ні, але якщо ви побачили гусінь, її необхідно зняти. Адже хоча термін життєдіяльності в неї невеликий, але шкоди вона може наробити чимало.

Далі не менш важливі регулярні обробки інсектицидами, які захистять дерево не тільки від гусені, але і від інших шкідників, у тому числі, які не шкодять деревам, але можуть використовувати їх як місце для розмножування.

Якщо мова йде про дерева, яким не шкодять птахи, то навіть не думайте їх відлякувати, адже вони будуть винищувати гусінь самостійно, і вам не знадобиться нічого робити.

Також не забувайте про біологічні препарати, які можуть значно покращити здоров’я вашої рослини, і одночасно не давати спокою гусені, яка не знайде притулку на вашому дереві.

Навіть якщо гусінь почала поїдати рослини, все одно необхідно реагувати, неважливо, зможете ви зберегти свій врожай чи ні. По-перше, вона швидко перейде на здорові рослини, а по-друге може відкласти потомство на наступний сезон, і ця боротьба все одно буде неминучою.

Схожі статті

Всі думали, що він унікальний: реальні відгуки городників про найпопулярніший сорт томату

Цей сорт томатів став справжньою сенсацією і кілька років посідав перше місце за популярністю, проте незабаром почали з'являтися негативні відгуки. Які претензії пред'являли городники?

Готуйте відра та банки: ці 3 простих прийоми збільшать урожай малини в рази – ягоди, як на підбір

Є хитрощі, які дозволяють суттєво збільшити врожайність кущів малини, які вже зростають на ділянці. Потрібно лише докласти небагато зусиль. Результат того вартий!

Приготуйтеся до посадки кавунів і динь: ось у які терміни краще почати займатися розсадою

Незабаром температура стабілізується і ґрунт прогріється, а поки що потрібно потурбуватись про розсаду кавунів та дині - коли висівати насіння? Городники розсекретили найкращий час.

Вишня, груша та яблуня: на що варто звернути увагу при виборі саджанців – тоді не буде проблем

Як не потрапити на вудочку недобросовісних продавців та вибрати найідеальніший саджанець? На що звернути увагу при покупці яблуні, вишні, груші та сливи?

5 овочів, які я більше не саджу – тільки місце займають, і сили й час віднімають

Якщо ви любите експериментувати і плануєте посадити на городі щось новеньке – то ця стаття створена саме для вас. В ній редакція "Сенсації" зібрала 5 овочів, які на ділянці ліпше не саджати.

Зберете 1 тонну томатів з сотки, якщо оберете правильний сорт: станьте помідорним “магнатом”

Від сорту томатів залежить наскільки щедрим і смачним буде врожай цієї культури - що радять висаджувати досвідчені городники, адже вже давно перевірили його на практиці?