Смачної полуниці не буде, якщо забути про ці 2 простих правила: як загубити урожай ягід

Смачна полуниця — це основа для багатьох неймовірних десертів, які так полюбилися публіці за фантастичний аромат та смакову гаму. Але урожай полуниці ще треба виростити.

Хоча це може здаватися не таким вже і складним викликом, все ж таки городники регулярно стикаються з проблемами. Зокрема, полуниця навіть якщо вродить, то може бути водянистою, не смачною, і не мати характерних ароматів.

Є велика кількість причин, чому так може скластися, але ми назвемо 2 основні, на які не звертають увагу городники, а пізніше проливають сльози, так як їхня робота була марною.

Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

Чи треба підживлювати полуницю в період плодоношення: експерти дали відповідь
Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

По-перше, мова йде про невчасне внесення добрив. І проблема не в тому, що ви можете не надати усіх необхідних поживних речовин ягоді, а в тому, що ви цілком можете зробити це не тоді, коли потрібно, і цим зіпсуєте усе.

Зокрема, необхідно бути обережними під час роботи з азотовмісними добривами. Справа в тому, що їх краще вносити восени, перед тим, як ягода буде зимувати. Навесні це може стати причиною отримання великих та соковитих ягід, але абсолютно не смачних.

Експерт розповів, чим не можна підживлювати полуницю
Експерт розповів про основні правила вирощування полуниці

Навесні краще додайте калій та магній, і рослина обов’язково вам віддячить рясним врожаєм, який до того ж буде якісним.

Також садівники часто забувають про необхідність пересадки. Але полуниця не може без цієї процедури, і проводити її необхідно хоча б раз у 3 роки. Звичайно, є такі сорти, яким пересадка потрібна набагато рідше, але зазвичай цей прийом значно підвищує врожайність.

Окрім того, Нагадуємо про необхідність видаляти вусики, які забирають дуже багато ресурсів у рослини і направляють їх на створення нової рослини, ане плодоношення. Якщо не видаляти вусики може дійти до того, що на кущі взагалі не буде жодної ягоди.

Якщо є бажання розмножувати полуницю, можна поділити грядку на 2 частини. Одна буде приносити плоди, а друга давати нові кущики.

Схожі статті

ТОП-12 рослин, які готові до висадки: посадіть їх до Великодня 2025 і збирайте МЕГА врожай

Напередодні Великодня потрібно зробити багато справ на городі, а саме висадити деякі культури, адже вважається, що тоді ці рослини порадують щедрим врожаєм.

Помідори не тріскатимуться: як виростити великі та солодкі томати – всього 3 правила

Навіть огородник-початківець зможе виростити великі і солодкі томати, якщо буде дотримуватися цих 3 основних правил. Жодного потрісканого плоду!

Часник не любить надлишку добрив, але є один нюанс: перше підживлення для часнику у 2025-му

Дотримуючись простих рекомендацій, можна підготувати часник у городі до тривалого сезону та отримати восени великий урожай. Цю пряність зможе виростити навіть садівник-новачок.

Станете огірковим “магнатом”: цей сорт для Вінницької області завалить урожаєм ледачих дачників

Обрати правильний сорт огірків - завдання не з простих, але з можливих - який один сорт є ідеальним у всьому, а плодоносить довго і рясно? Агрономи розсекретили його.

За цими синенькими ганяються всі городники: найпопулярніший сорт баклажанів – супершвидкостилий

Цей сорт баклажанів є чудовим вибором для тих, хто прагне отримати високий урожай із мінімальними затратами часу. Він стійкий до хвороб, смачний, підходить навіть для консервування.

Ці 2 інгредієнти не можна змішувати: яку помилку роблять 99% городників перед посадкою картоплі

Щоб отримати хороший урожай картоплі, потрібно підготувати грядки та внести ряд добрив, але головне не переборщити та не змішувати ці 2 інгредієнти.