Садівники знають, що полуницю потрібно підживлювати тричі за весь вегетаційний період – восени, навесні та влітку. Справа в тому, що ця рослина росте на одному місці кілька років, тож потребує належної підгодівлі, яка буде компенсувати втрату поживних речовин із ґрунту.
Під час проведення підгодівлі варто враховувати погодні умови. Коли сонце, то найкраще здійснювати процедуру зранку або ввечері, щоб уникнути опіків на рослинах. У похмуру погоду можна підживити полуницю і вдень.

Також слід не забувати і про вік рослини. Протягом першого року вона не потребує підживлення, адже ґрунт має достатню кількість поживних речовин через використання золи при посадці. На другому році можна пустити в хід як мінеральні, так і органічні добрива, а на третьому році краще використовувати лише мінеральні добрива. Потім вже можна чергувати добрива між собою.
Навесні, до того як зʼявляться перші квіти, варто використовувати борну кислоту. У 10 літрах води слід розчинити одну чайну ложку борної кислоти, тридцять крапель йоду та склянку попелу. Даним розчином можна поливати отриманим розчином кущі.

Перед цвітінням теж можна застосувати йод. Для цього слід в десяти літрах води розвести десять крапель йоду. Цим розчином слід обприскувати полуницю до появи перших квіток, а протягом літа садівники радять повторювати таке обприскування кожні 10 днів.
Як тільки полуниця почне цвісти, необхідно використати коровʼяк, який багатий на калій, або можна розчинити чайну ложку калієвої селітри в 10 літрах води. Під час плодоношення слід приготувати підживку, для якої необхідно змішати коровʼяк з водою і настояти суміш протягом трьох днів, після цього можна поливати ним кущі. Якщо ж у вас є кисле молоко і ви не знаєте, що з ним робити, можна і його застосувати для полуниці. Такий розчин потрібно наносити не ближче ніж на 10 сантиметрів від куща.