Щоб томати були смачними, соковитими та мʼясистими, потрібно забезпечити культурі правильне й вчасне підживлення. Найперша підгодівля проводиться перед посадкою помідорів. За день до запланованої висадки томатів потрібно внести розчин, для приготування якого вам знадобиться 10 г дріжджів, які необхідно розчинити у відрі води, а потім настояти суміш протягом 24 годин.
При посадці помідорів в лунки рекомендується додати один інгредієнт, а саме подрібнену яєчну шкаралупу. Шкаралупа багата на калій, який в свою чергу зміцнює кореневу систему рослини та робить її більш стійкою. Також можна додавати золу, адже вона теж багата на калій – 100 грамів на кожну лунку.

Ще корисним буде цибулеве лушпиння, яка зробить вашу культуру більш міцною та стійкою до хвороб. Цибулевий відвар корисний для профілактики борошнистої роси та грибкових хвороб у рослин. Для приготування відвару необхідно взяти 100 г цибулиння та літр окропу – суміш варто настояти протягом 24 годин. Після цього відвар слід процідити і можна використовувати для обприскування рослин.
Мінеральні добрива краще не використовувати в надмірних кількостях, адже іноді це може призвести до пошкодження молодих корінців рослин. Можна застосувати комплексні мінеральні добрива, які слід вносити не раніше, ніж через два тижні після посадки. Для поливу можна використовувати одну чайну ложку добрив на 900 мл води.

Перш ніж посадити помідори на ділянці, потрібно вибрати добре освітлене місце. Відстань між лунками повинна бути близько півметра, а ямки повинні бути достатньо глибокими для надійного укриття коренів. Перед посадкою необхідно видалити листя з розсади і закопати її в землю. Регулярний полив є важливим, але варто уникати попадання води на листя, адже це може призвести до опіків під сонячними променями.