Не витрачаючись взагалі, у вас буде можливість підгодувати власні рослинки настільки добре, що рясне плодоношення не змусить на себе чекати.
Іти в магазини не доведеться, і знадобиться лише невелика кількість вашого часу та бажання власноруч приготувати препарат, який виправдає себе.
Як приготувати ефективне підживлення для овочів

Ці продукти є у кожній кухні. Мова йде про дріжджі та цукор. Візьміть відро води, розбавте цукор, а потім дріжджі. А вода має бути теплою для того, аби вони могли подіяти.
А далі цим розчином можна поливати абсолютно всі рослини, які є у вас на грядці. Це давно знайомий та ефективний всім спосіб, який довів свою ефективність. Справа в тому, що діяльність дріжджів, перш за все, знищує всі патогенні мікроорганізми та гриби, або ж знижує їхню діяльність, являючись антагоністом, а також прискорює ріст так би мовити хороших бактерій.
Це в свою чергу призводить до змінення структури ґрунту. Він стає більш м’яким та пухким. А це, звичайно, позитивно відображається на розвитку кореневої системи.

Таке підживлення можна проводити раз на 10 днів протягом усієї весни. Цукор можна не додавати, однак він підсилює діяльність дріжджів, так як вони харчуються ним.
Нагадуємо, що попри холодну погоду зараз вже можна активно сіяти різні овочі. Наприклад, у вас не виникне жодних проблем з морквою, редискою, шпинатом, буряком, тощо. А от подбати про розсаду, яку ви могли вже перемістити у відкритий ґрунт доведеться.
Зокрема, рекомендується ще декілька тижнів потримати її під накриттям, так як погода обіцяє бути зовсім неласкавою. Також можете перестрахуватися, використавши суху траву та листя. Вони як правило добре зберігають теплоту всередині і не дають культурам замерзнути.