Картопляні паростки не викидаємо: користь від них на городі неймовірна – просто зробіть це

Якщо картопля проросла, то в їжу вже не годиться. Для висадки в ґрунт вона також часто не підходить. Але не поспішайте її викидати. Розповідаємо, що можна зробити.

Картопля, яка проросла — непригодна для прийому в їжу. Справа в тому, що під час даних процесів в овочі виділяється токсин під назвою соланін, який може стати причиною серйозного отруєння.

Тому як правило господині одразу ж позбавляються від продукту, який відверто зіпсувався. Але не поспішайте його викидати. Насправді, така картопля вам може ще послужити вірою та правдою, але не в тому сенсі, в якому ми звикли думати про цей продукт.

Як можна використати картопляні паростки

Городники розповіли, який овоч не можна саджати поряд із картоплею
Експерт розповів, як можна використати картопляні паростки

Коли картопля починає проростати, то увесь свій ресурс віддає паросткам. Відповідно, в них накопичується неймовірна кількість речовин, що здатна не тільки дати життя новим рослинам, але й насичувати ґрунт при потраплянні до нього. Тому паростки варто використати у якості добрива. У нашому матеріалі ми розповімо, як приготувати розчин, який можна використовувати не тільки для поливу, але і оприскування.

Для початку необхідно промити 100 г картопляних паростків у чистій воді. Це робиться для того, аби прибрати усі забруднення. Працювати брудним розчином буде незручно і неправильно. Далі розводимо у літрі звичайної теплої води приблизно 1 чайну ложку харчової соди.

У цьому розчині ми замочуємо паростки. Таким чином ми позбавляємося від мікробів і грибів. Далі подрібнюємо паростки. Заливаємо їх гарячою водою і залишаємо приблизно на добу. Після цього проціджуємо, а розчин можемо брати на використання.

Зливаємо в пульверизатор та обробляємо рослини таким чином, або ж просто виливаємо розчин під корінь. В будь-якому випадку ефект буде помітний.

Також не забувайте про те, що паростки можна використовувати для створення картопляної розсади окремо. Це доволі непростий процес, але все ж таки захопливий і можливо буде цікавий в якості нового досвіду.

Схожі статті

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".