Огірки на балконі? Мають місце бути: як я виростила повноцінний урожай в трьох пляшках

Огірки вирощують не лише у відкритому ґрунті, а й у звичайних пластикових пляшках - як посадити цю культуру і коли вже можна отримати перший врожай?

Досвідчені дачники, які вже методи не пробували щодо вирощування культур, і вдома, і у відкритому ґрунті, і навіть  вирощували огірки на балконі в пляшках. Звучить досить цікаво, але чи дає гарний врожай такий підхід? Безсумнівно так! Вирощування огірків у пластикових пляшках є знахідкою для тих, хто має маленьку ділянку. Такий метод допоможе вам отримати рясний врожай, залучаючи мінімум ресурсів. Вам не доведеться боротись з бурʼянами, витрачати багато води на полив та вносити добрива.

Пластикові пляшки обʼємом пʼять літрів є своєрідними мікропарниками. Вори утримують тепло і вологу, захищають розсаду від перепадів температури та загалом від несприятливої погоди.

Дачники розсекретили метод вирощування огірків на балконі в пляшках
Дачники розсекретили метод вирощування огірків на балконі в пляшках

У нижній частині пляшки потрібно зробити дренажні отвори, а верхню частину використовувати як захисний купол, який буде зберігати тепло та вологу. Всередину необхідно покласти поживний ґрунт, а потім висіяти насіння і забезпечити регулярний полив.

Субстрат має бути легким, поживним, щоб насіння точно проросло. Аби прискорити появу перших сходів, насіння рекомендується попередньо замочити в теплій воді. Найкраща температура для пророщування знаходиться в межах 22-25 градусів.

Дачники розсекретили метод вирощування огірків на балконі в пляшках
Дачники розсекретили метод вирощування огірків на балконі в пляшках

Якщо пляшки розміщені в кімнаті чи на балконі, слід обирати добре освітлене місце. Під час вирощування важливо, щоб не пошкодились стебла і не загнили плоди, тож потрібно буде їх підвʼязати. Рослини слід зафіксувати за допомогою шпагату, сіток. Надмірна кількість води провокує кореневу гниль, тоді як нестача її призводить до вʼянення рослин. Полив потрібно проводити три рази на тиждень відстояною водою.

Хоч і огірки знаходяться в пляшках, але вони можуть постійно страждати від шкідників і хвороб. Потрібно регулярно їх оглядати. Ефективним буде настій золи або часнику проти шкідників, а проти грибкових захворювань можна пустити в хід розчин йоду або сироватки. Огірки, вирощені таким методом, стабільно дають високий врожай, який можна зібрати вже за 35 днів після висівання.

Схожі статті

Всі дачники в захваті від них: 3 сорти огірків та 2 сорти помідорів, які дають найкращий урожай

Серед величезного асортименту огірків та помідорів буває важко обрати щось конкретне. Але й експериментувати з невідомими сортами не хочеться. То чому б не обрати ті, що вже перевірені городниками?

Розміром з виноград та солодша, ніж мед: 2 підживки, які збільшують врожай малини втричі

Після такого підживлення ягоди ростуть настільки рясно, що тільки встигай збирати, їсти та консервувати. Це добриво готується за лічені хвилини, не коштує ні копійки, а його ефективність вражає.

Урожай броколі буде багатшим, ніж на фермах: 3 цінних поради, які гарантують успіх

Броколі — рослина не вибаглива. Але ці 3 речі справді змінюють усе. Суцвіття великі, щільні й ростуть швидко. Ці поради вже перевірені багатьма городниками та працюють безвідмовно.

Газон у бетоні: геніальне рішення, яке дозволить зробити ваше подвір’я красивим і практичним

Газон чи бетонне подвір'я? Кожен варіант має свої переваги та недоліки. То чому б не взяти найкраще від обох? Газон у бетоні — це практичне рішення, яке стає все популярнішим.

Саджаю цей сорт картоплі, і спину не гну: ні нематоди не боїться, ні колорадського жука

Цей сорт картоплі завжди дивує господарів щедрими врожаями і стійкістю до розповсюджених шкідників – нематоди і колорадського жука. Чим приваблива картопля "Каменський" – розповідає "Сенсація".

Кабачкова біда: що робити, якщо врожай гниє із зав’язі? 2 методи швидкої допомоги овочам

Кабачки – популярний і простий у вирощуванні овоч. Буває так, що плоди починають жовтіти та розм'якшуватись прямо на грядці. Про головні причини та способи збереження врожаю розповідає "Сенсація".