Чи замислювались ви хоча б раз, чому на вашій грядці картопля росте дрібною і зовсім не соковитою, а ось в сусідів – навпаки, великі та буквально як з картинки. Імовірно, справа тут не тільки в сорті або погоді. Існує 1 перевірений спосіб, який допоможе збільшити врожайність бараболі приблизно на третину.
При цьому не потрібно використовувати дорогі добрива або використовувати складні схеми підживлення. Все, що потрібно – це додати в лунку лише три доступних компоненти. І результат вас точно приємно здивує.
Секрет № 1: Гірчичний жмих

Гірчичний жмих стане справжньою знахідкою для тих, хто є поціновувачем органічного підходу на городі. Він не тільки збагачуватиме землю, але й виконуватиме захисну функцію. Зокрема, буде допомагати боротися із проволочником та іншими городніми шкідниками.
Придбати жмих гірчиці можливо в будь-якому спеціалізованому магазині. Також можна взяти рештки із пресованої гірчиці.
В кожну лунку додають до 1 столовій ложці гірчичного жмиху. І тоді врожай картоплі вийде по-справжньому розкішним.
Секрет № 2: Деревна зола
Деревна зола давно показала себе як натуральне добриво та засіб від шкідників. Вона насичена калієм, який сприятиме накопиченню калію в бараболі. Лише одна щіпка деревної золи під час посадки культури – і рослина отримуватиме необхідний комплекс корисних речовин. Головне тут – не переборщити. Адже зола – доволі сильний компонент, який може змінювати кислотність ґрунту у великій кількості.
Секрет № 3: Сульфат аммонію

Сульфат аммонію – компонент, що відповідає за повноцінний розвиток картопляних клубнів.
Лише одна чайна ложка сульфату аммонію збагатить овочеву культуру сіркою. Цей елемент бере участь у білковому обміні та формуванні клубнів. Його потрібно додавати безпосередньо в лунку під час посадки картоплі та перемішувати із землею. Тоді бараболя не тільки крупною виросте, але й буде набагато краще зберігатись взимку.