Попри сортові особливості, навіть коли ми купляємо лілії-гіганти, часто стається так, що квіти не виростають до заявлених розмірів. І одразу зрозуміло, що справа зовсім не в рослинні, а в догляді чи у складі ґрунту.
Чим підживити лілії навесні

Навесні для росту лілії найкраще підходить аміачна селітра. В ній підвищена кількість азоту, і саме це необхідно рослинні для того, аби вона могла дати одразу декілька квітконосів. Чим більше листя, тим більше шансів, що цибулина буде отримувати достатню кількість живлення, і відповідно зможе сформувати красиві квітки. Окрім того, через якісні стовбури лілія буде отримувати необхідну кількість вологи для нарощування квіток.
Коли з’являться бутони, необхідно подбати про інші корисні елементи, що незабаром надійдуть до кореневої системи квітки, і мають позитивно повпливати на якість її цвітіння.
Мова йде про калійні та магнієві добрива. Як правило, вони продаються в комплексі, адже їх часто використовують для підживлення плодових дерев.
Вносити добрива можна лише до етапу, коли квіти почнуть розпускатися, після цього не варто проводити підживлення, так як це може прискорити процес від світання та нарощування насіння, яке нам абсолютно не потрібне.
Нагадуємо, що лілії не полюбляють органічні добрива, так як часто господарі легко припускаються помилок при роботі з ними, а квіти в результаті отримують опіки. Цибулина не витримує сильної взаємодії з великою кількістю азоту в складі органічних добрив, отримує опіки та гине.
Хоча господині радять постійно розсаджувати лілії, мовляв, щоб вони не конкурували між собою, все ж таки це рослина, яка краще розвивається гуртом. Пересадку варто проводити лише через 5-6 років життя на 1 місці, коли лілія сама продемонструє, що їй затісно.