Бананова шкірка не знаходить взагалі ніякого застосування у домашньому господарстві. На відміну від багатьох інших фруктів, які можуть похизуватися подібними властивостями, бананова шкірка не годиться ні для приготування страв, ні навіть для компотів.
Але вона містить у своєму складі велику кількість поживних речовин. Будь-яка людина, яка професійно пов’язана з хімією, або біологією, і так бачить це, зважаючи на склад цієї частини фрукту.
А тому можна сміливо використовувати шкірку для приготування добрив, адже токсичних елементів в ній немає, а нам потрібно всього лиш отримати усі необхідні елементи із даного продукту, що легше за все зробити за допомогою настоювання.
Експерт розповів, як приготувати добриво з бананової шкірки

Перш за все, бананова шкірка може похизуватися великим вмістом калію, а це необхідний елемент для усіх фруктових дерев, овочів і навіть квітів, так як він зміцнює кореневу систему, якість цвітіння і навіть може впливати на смак плодів.
Не менш важливий фосфор, який також міститься в ній у великій кількості. Це надасть рослинам і стійкості до хвороб, і швидкості у формуванні пагонів. Кальцій та магній посилюють ріст клітин, а також зміцнюють їх. Можна сказати, що вони — запорука стійкого імунітету дерева чи куща.
Також у шкірці міститься залізо, цинк, марганець, яких часто не вистачає в виснаженому ґрунті.
Це м’яке добриво, з яким важко перегнути палицю. У вас не буде загрози опіків коріння та листя, а проводити підживлення краще навесні, перед тим, як рослини будуть формувати квітки, пагони та безпосередньо плоди.
Достатньо просто подрібнити бананову шкурку, залити окропом, потримати цей розчин приблизно 5 днів, після чого процідити. Далі його можна використовувати за призначенням: поливати рослини під корінь, а також оприскувати з пульверизатора.