Дихати стане легше, бо очистять повітря: 5 кімнатних рослин, які принесуть користь

Кімнатні рослини не лише милують око. Вони ще й виконують дуже важливу функцію очищення повітря в приміщенні та насичення його киснем. Отже, які 5 квіточок мають бути обов'язково присутні.

Алое

Ця чудодійна рослина здатна не лише освіжати повітря у помешканні, але й очищувати його від формальдегіду та інших шкідливих речовин, які можуть накопичуватися у кімнаті, скажімо, від меблів. Рослина має стояти на південному вікні, оскільки полюбляє світло та сонечко.

Кімнатні рослини, що насичують кімнату киснем

Фікус

Звісно, цьому велетню треба виділити чималу частку приміщення. Натомість отримаєте повітря, насичене фітонцидами. Фікус здатен пригнічувати шкідливі бактерії.

Монстера

Окрім озону, яким наповниться кімната з цією квіткою, монстера ще й відрегулює вологість повітря. В оселі не залишиться запаху формальдегіду від будівельних матеріалів.

Кімнатні рослини, що насичують кімнату киснем

Натомість рослина наповнить простір довкола себе біологічно активними речовинами, здатними побороти бактерії, віруси, грибки. Ще й пил притягуватиме своїми чималими листочками.

Бамбук

Кисню у приміщенні з кімнатним бамбуком буде стільки, що паморочитиметься у голові. Якщо поставите горщик із рослиною у південно-східному кутку квартири, то ще й привабите до житла удачу.

Кімнатні рослини, що насичують кімнату киснем

Щоб ця екзотика могла розкрити свій потенціал повною мірою, вазон має стояти у добре освітленому місці. Влітку можна виносити бамбук на свіже повітря, оберігаючи від протягів.

Пеперомія туполиста

Задача цієї кімнатної красуні – зволожити повітря, пригнітити бактерії та токсини, сповнивши приміщення киснем. Тільки не ставте горщик на південне вікно, бо рослина боїться прямих сонячних променів.

Схожі статті

Підживлення картоплі до 30 червня – вирішальне для врожаю: тільки ці добрива варті уваги

До кінця червня городники повинні встигнути підживити картоплю, щоб в подальшому отримати щедрі врожаї з грядок. Які добрива ідеально для цього підійдуть – розповість "Сенсація".

На Рівненщині між рядками огірків висівають сидерати – і збирають на 30% більше врожаю

Якісні добрива і правильний полив – зазвичай так городники намагаються збільшити врожайність томатів. Але для цього, як виявилося, можна використовувати ще й сидерати. Розповідаємо про цікавий метод.

75 г + 10 л води – перці ростуть великими, соковитими та довше зберігаються

Хочете гарний врожай перцю, але щороку він виходить посереднім? Можливо, просто не вистачає підживлення. Але не будь-якого, а 1-го конкретного добрива. Розповідаємо секрет досвідчених городників.

Німецький секрет врожайності: 4 добрива для помідорів, які підгледіли переселенці

Німці до всього підходять дуже відповідально. Навіть до городництва. Тому вони вміють вирощувати класні томати. І головною причиною їхнього успіху є добрива. Точніше, одразу 4 правильні підживки.

Слимаків з городу вивести легко: 5 домашніх рецептів, які є дуже дієвими – схвалено агрономами

На вашому городі повно слимаків? Це дуже неприємна ситуація, яка може вартувати вам врожаю. Та якщо вчасно скористаєтеся цими простими методами, тоді "непроханих гостей" на ваших грядках не буде.

Свіжі овочі будуть до глибокої осені: що посіяти до липня – встигніть зібрати ще 2 хвилі урожаю

Лише кілька днів відділяє нас від другого літнього місяця. І оскільки до липня ще є час – городники можуть подбати про посів деяких овочевих культур. Тоді у вас буде шанс зібрати ще 2 хвилі врожаю.