3 сорти огірків, які не бояться ні спеки, ні холодних ночей – на Львівщині обирають лише їх

Ці 3 сорти огірків характеризуються не лише відмінними смаковими властивостями, а й невибагливістю у вирощуванні. Вони не бояться спеки, посухи та перепадів температур.

Мабуть всі помітили, як змінюється клімат. У всіх регіонах країни зима перестає бути сніжною і холодною, а літо стає більш спекотним. Саме тому селекціонери виводять нові сорти овочевих культур, які підлаштовуються під нові погодні умови.

Як відомо, огірки – культура, яка не любить спеку та засуху і практично не дає урожай, коли літо дуже спекотне. Та зараз з’явилися нові сорти огірків, які стійкі як до спеки, так і до холоду. При цьому вони мають відмінні смакові характеристики.

Амур F1

Агрономи назвали сорти огірків, які легко переносять літню спеку
Аграрії назвали 3 сорти огірків, які не бояться спеки і посухи

Це родючий гібрид огірків, який є справжнім рятівником для тих, хто вирощує овочі у жарких регіонах. Сорт “Амур” є самозапильним, тому його можна сіяти, як у парниках, так і у відкритому грунті.

Сорт стійкий до перепадів температур і до більшості поширених хвороб огірків, зокрема до борошнистої роси.

Вегетаційний період цього сорту складає 40-45 днів, що дозволяє отримати ранній урожай. Огірки хрусткі, соковиті і не гірчать.

Аякс F1

Агроном розповів, які 4 правила допоможуть виростити врожай огірків
Аграрії назвали 3 сорти огірків, які не бояться спеки і посухи

Ще один сорт, який зарекомендував себе, як той, що не боїться посухи, це “Аякс F1”. Крім того, він має стійкість до вірусу огіркової мозаїки та борошнистої роси.

Плоди мають темно-зелений колір, ростуть довжиною 6-11 см і в діаметрі 3-4 см. Вони соковиті, хрусткі і дуже смачні.

Фенікс Плюс

Які кроки потрібно виконати для успішного вирощування огірків на домашній грядці
Аграрії назвали 3 сорти огірків, які не бояться спеки і посухи

Сорт “Фенікс Плюс” має плоди середнього розміру в виразними шипами. Його вирощують, як звичайні городники, так і великі господарства на продаж, адже культура дає великий урожай і невибаглива у догляді.

Цьому сорту не страшно нічого: ні посуха, ні дощі. Рослина має міцні стебла, тому підходить для вертикального вирощування.

Схожі статті

Що посіяти на звільнених грядках під кінець червня: 4 урожайні культури – без них буде туго

Після весни звільнилося чимало грядок! А значить, саме час повторно посіяти деяку зелень та овочі. Є культури, що ідеально підходять саме для посадки в червні, бо дуже сильно люблять тепло!

1 ложка у воду – і огірки плодоноситимуть до кінця жовтня: чим полити грядки у червні 2025

Огірки можуть плодоносити аж до осені, якщо їх вчасно і правильно підживлювати. Дізнайтеся, які добрива найкраще підходять саме для огірків.

3 ложки під корінь – і полуниця росте здорова: методика з Полтавщини для червня 2025

З цією підживкою полуниця буде набагато солодшою, гарнішою та смачнішою. Також, жодна хвороба не вчепиться в кущі, а ґрунт матиме якомога більше поживних речовин. Варто спробувати!

Забудьте про добрива на 365 днів: чому варто зробити річну паузу і нічого не вносити в ґрунт

Внесення добрив є необхідною процедурою для деяких рослин, але також городники наполягають на тому, щоб час від часу робити перерву і відмовитись від них. Яка користь від цього?

1 ложка у воду, і томати плодоноситимуть, не припиняючи, аж до холодів: як у бабусі

Щоб томати вродили як треба, потрібно не скупитися на підживки. І мова йде не тільки про кількість овочів, які ви зможете зібрати, але і про їх смак.

Посперечалася з сусідкою: чи потрібно обрізати вишню, коли та як саме робити це – 5 пунктів

Завдяки цим порадам будь-який садівник матиме гарний та смачний урожай вишні з року в рік. Варто лише дослухатися до цього, й зрозуміти, чому все це радять досвідчені садівники.