Помідори не вважаються надто складною рослиною в процесі вирощування, особливо якщо робити все вчасно, тоді взагалі можна бути спокійними за майбутній врожай. Щоб отримати великі, соковиті та солодкі плоди, достатньо вчасно і правильно підживлювати томати. У відкритому ґрунті підгодівлю проводять 4 рази за вегетаційний сезон. Кожен етап передбачає різні добрива для гарного розвитку культури.
Іноді так стається, що придбана або вирощена власними руками розсада стає слабкою, її стебла витягуються, ріст сповільнюється, листя стає в’ялим. Але не слід засмучуватись, адже такі рослини мають шанс на відновлення, якщо одразу вдатись до конкретних дій. Городники радять застосувати комплексні мінеральні добрива, а саме азофоску – 1 ст. л. на 10 л води, і мікроелементи.

Крім такого підживлення, також рекомендується використовувати стимулятори росту – “Епін” або “Екосил”. Вони покращують ріст розсади, такі засоби слід застосувати за два дні до висадки у ґрунт.
Після висаджування розсади, цей період зазвичай припадає на червень, вже через тиждень потрібно буде провести перше підживлення. Для цього вам знадобиться 0,5 л рідкого коров’яку, 1 столова ложка нітрофоски та 10 л води. На кожен кущ достатньо влити 0,5 л добрива.

Підгодовувати томати краще в суху погоду і в ранкові години або ввечері після заходу сонця, щоб уникнути опіків на листках. Дачники наполегливо рекомендують чергувати кореневе та позакореневе підживлення, адже це сприятиме кращому росту помідорів. Важливо під час внесення добрив, поливати томати, так підживлення буде більш ефективним. Це основні моменти, які треба знати про підгодівлю після висадки розсади в ґрунт.