По 2 грами в лунку і щедрий врожай гарантовано на 100%: ось чим підживити розсаду капусти

Щоб зібрати щедрий врожай капусти в сезоні 2025 – потрібно під час посадки розсади додати в кожну лунку цінне добриво. Яке саме підживлення використовувати – розповідаємо у матеріалі "Сенсації".

Щоб наприкінці сезону зібрати щедрий врожай білокачанної капусти – її розсаду потрібно підживити якісними добривами вже під час посадки. Які препарати додати в лунку при висадці розсади – розповість “Сенсація”.

Досвідчені городники стверджують, що для якісного підживлення капусти – потрібно в лунки додавати або 2 грами нітроамофоски, або кілька гранул курнику. До них же можна підсипати невеличку жменю компосту чи попелу.

Усі складові потрібно перемішати прямо в лунках і далі – рясно полити водою. Більш за все розсада капусти любить посадку в земляну “каламуть”, коли в лунках стоїть вода.

Коли вода вбереться в ґрунт, розсаду капусти разом із стаканчиком замочують на кілька секунд у воді. Це допоможе знизити ризик травмування кореневої системи під час пересаджування рослини в незахищений ґрунт.

Що додати в лунки під час посадки розсади капусти
Що додати в лунки під час посадки розсади капусти

Білокачанна капуста – культура вимоглива. Їй потрібен не тільки поживний ґрунт, але й регулярні поливи та, найголовніше – гарний старт під час посадки. Правильна “начинка” лунки при пересадці розсади – запорука гарного розвитку та соковитого врожаю. Якщо мікс в лунках буде правильним, то капуста виросте із пишною розеткою і щільним качаном. І навпаки – одна лише помилка може призвести до того, що рослина на грядці хворітиме і очукуваного врожаю господарям не дасть.

Експерти розповіли, що додати в лунки при посадці розсади капусти
Експерти розповіли, що додати в лунки при посадці розсади капусти

Підживлення, внесене в лунки під час посадки, допоможе розсаді капусти швидше вкорінитися та наростити листя. Завдяки добривам в перші тижні після посадки зменшується ризик захворювань розсади, а також зводиться до мінімуму стрес після пересадки. Також добрива в лунках покращать структуру ґрунту на ділянці і безпосередньо навколо кореня.

Схожі статті

Або зараз, або буде пізно: які кущі та дерева обрізають в червні – ще є час у 2025-му

Ми звикли до думки, що обрізку необхідно проводити або навесні, або восени. Але насправді, багато рослин потребують її саме в червні. Розповідаємо про них детальніше.

Ці сорти відмінно ростуть у нас: який гранат посадити в саду — по 30 плодів на кущиках

Зараз в Україні городники все частіше роблять спроби вирощувати гранат у себе в саду. І мова йде не про контейнерні рослини, а про посадку у відкритий ґрунт.

Коли потрібно пасинкувати огірки, а коли — ні: пояснення, що буде зрозуміле навіть новачкам

Тепер точно зрозуміло, чи варто пасинкувати огірки, чи ні. А також, з якими овочами це слід робити, а з якими — ні. Знаючи це, не заплутається в цьому питанні навіть садівник-новачок!

Вони навіть не схожі на лілії: 3 сорти, про які мріє кожен затятий садівник – справжнє диво

Лілія – декоративна квітка, яку відносять до багаторічників. Пропонуємо до уваги читачів "Сенсації" добірку з 3 сортів лілії, які мріють посадити на домашній клумбі всі городники.

Щоб на томатах були великі грона, слід дотримуватися цих 3 важливих правил: поради садівника

Мати великі грона на томатах, а з усіх квіток — плоди, можливо, якщо дотримуватися кількох важливих правил. Всі вони прості та зрозумілі, справитися зможуть навіть новачки!

Поливати овочі холодною водою у спеку – фатальна помилка: ці 6 культур цього не пробачать

Теплолюбні овочі поливати у спеку треба тільки підігрітою на сонці водою. Від води з-під крана рослини отримають стрес, у них сповільниться ріст та знизиться стійкість до хвороб.