Що дати в землю перед посадкою – 2 хитрості городників з Прикарпаття, які мають рекордні врожаї

Удобрення землі є важливим процесом для отримання високого урожаю гарної якості. Дізнайтеся, чим краще удобрити землю та коли це правильно робити.

Всі городники знають, що для того, щоб отримати гарний урожай, насіння потрібно посади в землю, підживленою добривом. Важливу роль грає час внесення добрив та самі добрива.

Коли вносити добрива в грунт навесні

Вносити добрива у грунт навесні потрібно не раніше, ніж розтане весь сніг, а тала вода повністю просочиться в землю. Якщо внести добрива раніше, вони просто розчиняться у воді і не дадуть ніякого результату.

Найчастіше, добрива слід вносити десь з середини квітня, безпосередньо перед посадкою сільськогосподарських культур.

Удобрення землі гноєм

Багато сільських мешканців удобрюють грунт гноєм. Гній – дійсно відмінне добриво, яке містить у собі величезну кількість азоту, фосфору та калію, які необхідні для росту рослин. Та важливо пам’ятати кілька правил його використання.

Гній потрібно перекопувати з землею, щоб він потрапляв на глибину 15-20 см. Просто розкритати гній на поверхню грунту не має сенсу.

Агроном розповів, з якими культурами краще висаджувати горох
Експерти розповіли, чим удобрити землю перед посадкою, щоб мати великий урожай

Дозування гною теж має бути розумним: в середньому 6 кг на 1 м. квадратний грунту.

Що робити, якщо немає гною

Звісно, удобрювати грунт гноєм можуть не всі. В такому випадку слід скористатися іншими добривами.

Одним із кращих органічних добрив є курячий послід. Його не обов’язково розводити водою, можна просто розсипати на грунт і перекопати землю.

Також чудовим органічним добривом є попіл. Він багатий фосфором, калієм та ще 20 мікроелементами, які необхідні для росту рослин. Попіл можна перекопати з землею, або розвети його у воді і поляти грунт.

Городники пояснили, що чим посипати дерева та кущі до початку лютого
Експерти розповіли, чим удобрити землю перед посадкою, щоб мати великий урожай

Кісткове борошно для підживлення застосовують не частіше, ніж раз на три роки. Добриво додають під час перекопування ґрунту або закладають безпосередньо в землю.

Схожі статті

Підживлення картоплі до 30 червня – вирішальне для врожаю: тільки ці добрива варті уваги

До кінця червня городники повинні встигнути підживити картоплю, щоб в подальшому отримати щедрі врожаї з грядок. Які добрива ідеально для цього підійдуть – розповість "Сенсація".

На Рівненщині між рядками огірків висівають сидерати – і збирають на 30% більше врожаю

Якісні добрива і правильний полив – зазвичай так городники намагаються збільшити врожайність томатів. Але для цього, як виявилося, можна використовувати ще й сидерати. Розповідаємо про цікавий метод.

75 г + 10 л води – перці ростуть великими, соковитими та довше зберігаються

Хочете гарний врожай перцю, але щороку він виходить посереднім? Можливо, просто не вистачає підживлення. Але не будь-якого, а 1-го конкретного добрива. Розповідаємо секрет досвідчених городників.

Німецький секрет врожайності: 4 добрива для помідорів, які підгледіли переселенці

Німці до всього підходять дуже відповідально. Навіть до городництва. Тому вони вміють вирощувати класні томати. І головною причиною їхнього успіху є добрива. Точніше, одразу 4 правильні підживки.

Слимаків з городу вивести легко: 5 домашніх рецептів, які є дуже дієвими – схвалено агрономами

На вашому городі повно слимаків? Це дуже неприємна ситуація, яка може вартувати вам врожаю. Та якщо вчасно скористаєтеся цими простими методами, тоді "непроханих гостей" на ваших грядках не буде.

Свіжі овочі будуть до глибокої осені: що посіяти до липня – встигніть зібрати ще 2 хвилі урожаю

Лише кілька днів відділяє нас від другого літнього місяця. І оскільки до липня ще є час – городники можуть подбати про посів деяких овочевих культур. Тоді у вас буде шанс зібрати ще 2 хвилі врожаю.