Всі городники знають, що для того, щоб отримати гарний урожай, насіння потрібно посади в землю, підживленою добривом. Важливу роль грає час внесення добрив та самі добрива.
Коли вносити добрива в грунт навесні
Вносити добрива у грунт навесні потрібно не раніше, ніж розтане весь сніг, а тала вода повністю просочиться в землю. Якщо внести добрива раніше, вони просто розчиняться у воді і не дадуть ніякого результату.
Найчастіше, добрива слід вносити десь з середини квітня, безпосередньо перед посадкою сільськогосподарських культур.
Удобрення землі гноєм
Багато сільських мешканців удобрюють грунт гноєм. Гній – дійсно відмінне добриво, яке містить у собі величезну кількість азоту, фосфору та калію, які необхідні для росту рослин. Та важливо пам’ятати кілька правил його використання.
Гній потрібно перекопувати з землею, щоб він потрапляв на глибину 15-20 см. Просто розкритати гній на поверхню грунту не має сенсу.

Дозування гною теж має бути розумним: в середньому 6 кг на 1 м. квадратний грунту.
Що робити, якщо немає гною
Звісно, удобрювати грунт гноєм можуть не всі. В такому випадку слід скористатися іншими добривами.
Одним із кращих органічних добрив є курячий послід. Його не обов’язково розводити водою, можна просто розсипати на грунт і перекопати землю.
Також чудовим органічним добривом є попіл. Він багатий фосфором, калієм та ще 20 мікроелементами, які необхідні для росту рослин. Попіл можна перекопати з землею, або розвети його у воді і поляти грунт.

Кісткове борошно для підживлення застосовують не частіше, ніж раз на три роки. Добриво додають під час перекопування ґрунту або закладають безпосередньо в землю.