Городники з Чернівецької області обрали 2 сорти баклажанів – і більше не експериментують

Ще не так давно баклажани вирощували лише на півдні України. Та зараз є сорти, які можна вирощувати в будь-якому регіоні і отримувати величезний урожай.

Ще 20 років тому баклажани вирощували лише на Херсонщині та Миколаївщині, а на Півночі України був не зовсім підходящий клімат для вирощування цієї культури. Втім, селекціонери за останні роки вивели сорти баклажанів, які стійкі до різних природних умов і дають гарний урожай.

До вашої уваги 2 сорти баклажанів, які можна вирощувати в будь-якому регіоні України.

Бібо F1

Садівники пояснили, які 4 умови впливають на успішне вирощування баклажанів
Агрономи назвали 2 сорти баклажанів, які дають найбільший урожай

Баклажан сорту “Бібо F1” є ранньостиглим гібридом, який підходить для вирощування в теплицях та у відкритому грунті. Кущ низькорослий, з невеликою кількістю листочків. З одного куща можна зібрати по 10-15 плодів середнього розміру.

Самі баклажани мають продовгувато-овальну форму довжиною 16-18 см і вагою 300-400 грамів. М’якоть має перлинно-білий колір, щільну структуру та не містить гіркоти. Сорт добре адаптується до нових умов вирощування, витримує несприятливу погоду, стійкий до тютюнової мозаїки та фузаріозу, має високу жаростійкість, добре переносить транспортування та зберігається тривалий час.

Цей сорт баклажанів чудово підходить для кулінарії і консервування.

Айсберг

 Агрономи назвали 2 сорти баклажанів, які дають найбільший урожай
Агрономи назвали 2 сорти баклажанів, які дають найбільший урожай

Цей сорт баклажанів має незвичайний вигляд, адже шкірка не фіолетова, а біла.

Кущ росте досить високим (до 60 см) і розлогим. Плід має округло продовгувату форму. Вага одного баклажана може сягати до 250 г.

Цей сорт показує гарну врожайність щороку. Він стійкий до перепадів температур, посухи і холодних ночей. Також цей сорт стійкий до більшості хвороб.

Плоди сорту “Айсберг” вирізняються ніжним смаком без гіркоти. Навіть шкірка в ньому не жорстка, а ніжна.

Баклажани цього сорту підходять для смаження, приготування салатів та консервування.

Схожі статті

5 головних причин, чому не зав’язуються кабачки в червні: як їх швидко усунути – не гайте часу

На початку літа запропонуйте кабачки на грядці можуть здивувати відсутністю зав'язі. Про причини явища, а також способи виправлення ситуації розповість "Сенсація". Читайте подробиці у матеріалі.

Ніколи не висаджуйте ці 5 рослин влітку, інакше пошкодуєте: урожаї будуть лише снитися

Деякі культури можна сміливо висаджувати після настання тепла. Інші навпаки вам цього не пробачать. Розповідаємо в нашому матеріалі, коли цього робити не можна.

Кабачки після цієї підгодівлі пішли в ріст по 3 см на добу: ось що справді працює

Декому здається, що кабачки настільки невибагливі, що ростимуть за будь-яких умов. Але якщо у червні підживити цю городину, то урожай вас приємно здивує – не знатимете, куди подіти.

Ідеальні ззовні, чорні всередині: ці 2 шкідники не знають жалю до яблук – що з ними робити?

Деякі шкідники на яблунях невидимі ззовні, але псують плоди зсередини так, що про урожай та зберігання фруктів на зиму вже не йдеться. Позбутися цих негараздів треба зараз, бо завтра може бути пізно.

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.