Городники з Дніпра розкрили секрети раннього врожаю огірків – свіжий салат вже на початку літа

Мешканці Дніпропетровської області нарешті вирішили поділитись усіма своїми секретами раннього врожаю огірків. Тільки для найпросунутіших городників.

Кожен городник мріє вже на початку літа приготувати свіжий салат із власних огірків, заправленим ароматною олією або сметаною. Як прискорити зростання цієї культури знають городники з Дніпра, які вирішили поділитися своїми секретами.

Отже, щоб радіти свіжим огіркам якомога раніше, потрібно враховувати їхню чутливість до температурних умов, а значить, швидкий урожай можна отримати лише при добре прогрітому повітрі, тобто тільки в захищеному ґрунті. Це може бути лише теплиця.

Один секрет вирощування огірків-мізинчиків
Один секрет вирощування огірків-мізинчиків

Вирощувати огірки можна двома способами – прямим посівом та через розсаду. Другий варіант значно наближає термін плодоношення. Перші плоди вже можна буде отримати на початку літа, що на кілька тижнів раніше, ніж ті, що будуть посаджені у відкритий ґрунт.

Для початку потрібно вибрати правильний сорт огірків. При покупці насіння зверніть увагу на опис та вибирайте матеріал з раннім терміном дозрівання та високою здатністю до самозапилення. Городники з Дніпра рекомендують ультраранні, партенокарпічні сорти та гібриди.

Агрономи розповіли, як виростити хрумкі огірки-мізинчики
Агрономи розповіли, як виростити хрумкі огірки-мізинчики

Далі необхідно висадити розсаду, а перед тим підготувати ґрунт. Відомо, що огірки досить вимогливі і віддають перевагу родючому ґрунту з високим вмістом органічних речовин. Тому правильна підготовка субстрату є обов’язковою умовою для отримання здорової та якісної розсади. Розв’язати це питання можна двома способами – купити готовий матеріал, призначений для вирощування гарбузових культур, до яких належать огірки або зробити субстрат самостійно.

Городники з Дніпра розкрили всі свої секрети раннього врожаю огірків
Городники з Дніпра розкрили всі свої секрети раннього врожаю огірків

Після того, як посієте насіння, слід надати розсаді догляд – забезпечити полив, підживлення, температурний режим і освітлення. Потім огірки пересідають у теплицю. Далі потрібно буде забезпечити підв’язку та формування батогів. Забезпечити циркуляцію повітря та провести роботи з профілактики захворювань. Вже за кілька тижнів на вашому столі стоятиме свіжий салат із власних хрустких огірків.

Схожі статті

Шкідники бояться, а бджолам хоч би що: ось як городники на Полтавщині захищають свій сад

Щоб захистити свої рослини від шкідників ми готові активно користуватися інсектицидними розчинами. Але є спосіб природний і простий. Розповідаємо про нього детальніше.

Бананова шкірка потрібна цим 2 овочам як повітря, а ви це ігнорували: ростуть як на дріжджах

Зазвичай у бананової шкірки немає ніякої іншої долі, окрім як рушити до смітника. Але досвідчені городники так ніколи не вчинять. Для неї є інше призначення.

Чи пізно висаджувати кавуни у червні 2025? Городники на Одещині тільки почали, і ось чому

Так сталося, що ви не встигли висадити у себе на городі кавуни? Розповідаємо в нашому матеріалі, чи можна це зробити прямо зараз, і чому так.

З 3-х способів зберігання часнику – лише цей реально працює: 99% зубчиків як тільки з грядки

Зберігання часнику після збору врожаю – особливе завдання для городників. Якщо діяти не за правилами, культура швидко зіпсується і до кінця зими не "дотягне". Розповідаємо, що саме потрібно робити.

Залишилася цибуля з минулого року – зберіть лушпиння! Ніби сміття, а ось скільки користі

Цибулеве лушпиння зазвичай збирають для того, аби пофарбувати крашанки на Великдень. Тим часом це цінний продукт, з якого можна приготувати добриво для городини та ще дещо.

З таким поливом огірки не гірчать навіть у спеку – так роблять у південних районах з 90-х років

Деякі хрумтять огірками просто з грядки, а інші відкусять шматочок і кривляться, бо плоди неабиякі гіркі. Якщо поллєте свою плантацію цим засобом, то забудете про проблеми з гіркотою.