Якщо робитимете це, морква завжди буде кривою: 1 дія, яка перетворює урожай на посміховисько

Якщо морква на грядці росте кривенькою – імовірно, під час догляду за нею були допущені певні помилки. Розповідаємо у нашому матеріалі, яка дія робить коренеплід "посміховиськом".

Якщо морква у вас на грядці росте покрученою і кривенькою – імовірно, коренеплід росте занадто щільно. Про цю та інші причини покривлення популярних коренеплодів розповідає “Сенсація”.

Іноді городникам доводиться викопувати з грядок криву моркву. Під час збирання врожаю цей факт може сильно засмутити господаря. І хоча форма морквин ніяким чином на їх смак не впливатиме – під час переробки та зберігання можуть виникати певні складнощі. Адже криву моркву не так вже й просто почистити. Та й викопувати її – завдання не з легких.

Саме тому варто вчасно розібратись в тих причинах, чому морквини “крутить” в різні боки та усунути їх.

Городники розповіли, чому морква росте кривою
Городники розповіли, чому морква росте кривою

Частіше за все морква викривлюється в землі через загущені посадки. Тому після посіву її варто вчасно проріджувати. Тоді коренеплоду буде, куди рости. Однак важливо проводити проріджування максимально обережно – щоб не пошкодити коріння сіянців, які залишились в товщі ґрунту.

Морква буде погано рости на глинистій та суглиністій землі. Через це її також може “покривити”. Земля на ділянці, де сіють моркву – повинна бути пухкою. Тому під час перекопування глинистої землі важливо додати в неї пісок (по 1 відру на квадратний метр).

Якщо земля на грядці перед посівом моркви була надто сухою – її не треба рясно поливати. Також не бажано вносити в землю свіжий гній. Адже через ці дії помаранчеві коренеплоди також може сильно покрутити.

Городники розповіли, чому морква росте кривою
Городники розповіли, чому морква росте кривою

Якщо у вашому регіоні довгий час стояла посуха, а потім – пішли рясні дощі чи було здійснено полив, то це може призвести до розтріскування коренеплодів. Щоб уникнути подібної ситуації – поливайте грядки із морквою регулярно і не забувайте їх мульчувати.

Схожі статті

5 головних причин, чому не зав’язуються кабачки в червні: як їх швидко усунути – не гайте часу

На початку літа запропонуйте кабачки на грядці можуть здивувати відсутністю зав'язі. Про причини явища, а також способи виправлення ситуації розповість "Сенсація". Читайте подробиці у матеріалі.

Ніколи не висаджуйте ці 5 рослин влітку, інакше пошкодуєте: урожаї будуть лише снитися

Деякі культури можна сміливо висаджувати після настання тепла. Інші навпаки вам цього не пробачать. Розповідаємо в нашому матеріалі, коли цього робити не можна.

Кабачки після цієї підгодівлі пішли в ріст по 3 см на добу: ось що справді працює

Декому здається, що кабачки настільки невибагливі, що ростимуть за будь-яких умов. Але якщо у червні підживити цю городину, то урожай вас приємно здивує – не знатимете, куди подіти.

Ідеальні ззовні, чорні всередині: ці 2 шкідники не знають жалю до яблук – що з ними робити?

Деякі шкідники на яблунях невидимі ззовні, але псують плоди зсередини так, що про урожай та зберігання фруктів на зиму вже не йдеться. Позбутися цих негараздів треба зараз, бо завтра може бути пізно.

Турецький лайфхак на 10 з 10: як охолодити квартиру без кондиціонера – порятунок в спеку

Кондиціонери є далеко не у всіх квартирах. А від спеки посеред літа страждають практично всі люди. Знизити температуру повітря у кімнаті хоча б на 1-2 градуси можна спробувати самотужки.

Навіщо така петрушка? Зелень є, але не пахне: всьому причиною завжди ці 2 помилки

Іноді так стається, що ми вирощуємо петрушку, щоб отримати прекрасний аромат у наших страв, а натомість отримуємо абсолютно відсутність запаху у зелені.