Огіркова грядка стане плодоносним Колізеєм: з 1 саджанця нагодуєте пів села – чарівна прикормка

Щоб збирати огірки на городі відрами, а не в жменьку, треба правильно розподілити живлення овочевих кущиків. І починати треба не під час достигання урожаю, а від початку висівання насіння.

Якщо висаджені огірки не підживлювати, то кущики будуть слабенькими, а плоди дрібними й корявими. Тож обов’язково заплануйте внесення добрив, інакше залишитеся без урожаю.

Якщо маєте кредо – ніякої хімії на городі, тоді звертайтеся до народних методів підгодовування городини. Є одне “зелене” добриво, яке не лише підживить грядку поживними речовинами, але й збільшить у рази урожайність. Навіть позитивно вплине на смак огірочків.

Як збільшити врожайність огірків за допомогою зелених добрив

Задля цього наріжте кропиви. Наповніть цією цілющою рослиною 10-літрове відро на третину. Додайте пів кілограма гною. Тепер залийте водою по самі вінця. Накрийте кришкою і не заглядайте до добрива цілий тиждень.

Іноді, щоправда, доведеться підіймати кришку та перемішувати вміст, а потім знову накрийте та забудьте. Такої кількості цілющої суміші вистачить на всі огірки ще й залишиться. Коли зберетеся поливати огірки зеленим добривом, беріть 1 л кропив’яного настою та розводьте у цебрі води.

Як збільшити врожайність огірків за допомогою зелених добрив

Під кожен огірковий кущик вливайте по 1 л суміші. За 2 тижні повторіть усю процедуру. Тільки кропиву запарте завчасно, щоб добриво встигло приготуватися. Лише у такому разі можете сподіватися на позитивний ефект.

Зможете вдосталь наїстися свіжих огірочків, ще й на всю зиму запаси зробите. Звісно, якщо висадили городину на гарно освітленому місці та підв’язали в’юнкі пагони на опори. Як бачите, жодної хімії ми не застосовуємо – лише органічні добрива.

Схожі статті

1 продукт – і “море” огірків буде на грядці: чим полити овоч для шаленого врожаю в 2025-му

Червень підходить до кінця, а ви ще досі не підгодували огірки – саме час це зробити. Чим і коли полити "зелененькі", щоб врожайність зросла вдвічі.

Ось чим обробити кабачки у червні: на кожній зав’язі – до 12 плодів, і перші врожаї до липня

Правильне підживлення кабачків у червні допоможе збільшити урожай у 2 рази. При цьому, не обов'язково купувати дорогі добрива в спеціалізованих магазинах.

Всього 10 г золи під кожен кущ, і перець плодоносить до осінньо-зимових заморозків

Перці – рослини вередливі. Якщо за ними не доглядати, як належить, то врожаю не дочекаєтеся. Помічною у цій справі стане деревна зола. розберімося, як її застосовувати.

Це краще за кавову гущу: розсипаю між грядками влітку 1 засіб і слимаків як вітром здуває

Боротьба зі слимаками на городі може стати справжнім квестом для господаря. Щоб перемогти у ньому, дачники шукають найдієвіші способи протистояння. Один із них ви знайдете у матеріалі "Сенсації".

3 краплі на кожен кущ: так на Закарпатті зупиняють пожовтіння листя огірків – вічний секрет

Якщо в огірків починає жовтіти та сохнути листя, то урожаю не варто чекати. Дізнайтеся, чому може жовтіти листя і як підживлення прибирає цю проблему.

Для противників хімії: 2 натуральні засоби, які зупиняють розповсюдження городніх захворювань

У городі ніколи не буде грибків, якщо час від часу обробляти його цими 2 органічними засобами. Від них буде користь, як для садівників, так і всього навколишнього середовища.