Здавалося б, що раніше таке можна було тільки уявити в мріях, або побачити уві сні, а нині — це реальність. Чорні кали. Справжні однотонні чорні квіти, які можуть рости у будь-кого в дворі, й додавати незвичного відтінку та певної солідності. Такі квіти неабияк можуть підійти людям, які полюбляють носити все чорне, а свій дизайн у дворі планують в біло-чорних відтінках. І навіть меблі садові обирають лише чорні! А з зеленого на ділянці у них лише газон.
І це кала Cantor, що є багаторічною витонченою квіткою з міцними стеблами та яскраво-зеленими листками. Вона особлива не лише своїм однотонним чорним кольором, а й тим, що має певний глянцевий блиск на своїх зелених листках. Ці квіти чудово підходять для вирощування в ґрунті або горщиках. Цвіте кала Cantor протягом 14 діб. Відповідно, що стільки ж часу вона незмінно тримає свою найголовнішу красу. Очікувати цвітіння від цих рослин варто в липні-серпні.

Виробники бульб сорту кала Cantor зазначають, що діаметр квітки під час цвітіння може сягати 13-15 сантиметрів. Саме суцвіття цих кал є класичним трубчастим, а колір — бордово-фіолетовий. При цьому, листя Cantor є досить густим і має декоративний вигляд. Висота рослини може становити до 60-70 сантиметрів.
Краще всього висаджувати цибулини цих квітів у квітні-травні або восени, але потрібно встигнути це зробити до заморозків. Для цього сорту кал потрібно обирати добре освітлену ділянку. Або, максимум, це повинна бути півтінь чи місце, яке дуже добре захищене від вітрів. Також, калі Cantor потрібен легкий, родючий і добре дренований ґрунт для посадки. Бажано додавати в землю ще й компост або торф. Це слід робити перед самою посадкою.
Слід враховувати, що бульби потрібно заглиблювати в землю на 10-15 сантиметрів. Така умова є головною при висаджуванні цих кал. Відстань між рослинами має бути не меншою, ніж 30-40 сантиметрів. Досвідчені садівники рекомендують регулярно поливати кали Cantor, але уникаючи застою води. Також, ці квіти потрібно підгодовувати мінеральними добривами один-два рази в місяць. Хоча ці квіти й багаторічні, на зиму радять викопувати їх бульби, залишаючи десь в прохолодному сухому місці. З приходом весни висаджувати їх знов. Така рекомендація більше підходить для українців, що мешкають в північних і східних областях. Хоча квіти кали Cantor мають бордово-фіолетовий колір, їх середина стає насичено-чорного кольору.