Що додати в лунку під час висадки солодкого перцю? 1 продукт, а результат – сусіди позаздрять

Виростити солодкий перця — це виклик навіть для агронома. Ба більше, це можна назвати справжньою хімією, адже мова йде про суміш фантастичних ароматів і присмаків.

Останні декілька років городники особливо терпляче намагаються підійти до питання вирощування солодких перців, і все більше хочуть мати їх на свої грядці. Це пов’язано як із підвищенням вартості продуктів, так і з бажанням забезпечити себе безперервним врожаєм, який можна використовувати для різних цілей.

Розповідаємо в нашому матеріалі, що можна зробити, аби допомогти кущам наростити великі плоди, а також дати хороші та здорові зав’язі.

Як виростити солодкий перець

Аграрії розповіли, як підживити перець пшоном для збільшення врожайності
Як виростити великий та солодкий перець

Найкраще та найпотужніше підживлення як правило відбувається саме під час висадки розсади у відкритий ґрунт. Це той момент, коли ви можете надати усі необхідні речовини прямо до коріння, і йому не знадобиться самостійно добувати всі мікроелементи, які ви додали, всмоктуютчи їх з водою.

Тому, подбайте про наявність у вас необхідних продуктів під час висадки перцю у відкритий ґрунт. Зокрема, підготуйте деревинну золу, адже у її складі є такі необхідні речовини як калій, кальцій і фосфор.На 1 рослину як правило припадає біля трьох столових ложок золи, — достатня кількість на довгий термін.

Далі наперед придбайте у садовому магазині суперфосфат, адже він сприяє зміцненню кореневої системи, а також прискорює адаптацію до нових умов. Відповідно, ви отримаєте швидше результати, перець буде довше плодоносити, а ви збиратимете овочі.

І не забувайте про необхідність утримання вологи в землі біля куща. Якщо у вас посушливий регіон, то варто подбати про мульчу, яка стане природним помічником, і затримуватиме воду біля коріння.

Нагадуємо, що у зв’язку із прохолодною погодою цього року в Україні, краще не позбавлятися занадто рано від накриття. Солодкі перці погано переносять перепади температури, а від стресу зростають набагато повільніше, тому потребують додаткового захисту, коли непогода навіть не думає відступати.

Схожі статті

1 склянка на лійку і дині йдуть, наче гриби після дощу: тому на Херсонщині такі врожаї

Якщо кущі добре плодоносять, то немає жодної необхідності висаджувати багато насіння. Як цього досягти у домашніх умовах? Розповідаємо в нашому матеріалі.

Що посіяти після часнику: 3 культури, які дадуть урожай ще до осінніх заморозків у 2025

Не потрібно, щоб земля гуляла після збирання врожаю часнику. До осені далеко, тож встигнете зібрати ще 1 урожай інших культур. Але висаджувати на цьому місці можна далеко не кожну городину.

Як сіяти петунію, щоб квітка точно прижилася? Ось як роблять київські господині у 2025-у

Недарма найпопулярнішою квіткою на ринках є петунія у горщиках, адже попри легкість у догляді, вона не так проста у вирощуванні з насіння. Що ж не так?

Квітів у 2 рази більше, а бджіл — хоч пасіку розводь: цей продукт творить дива з перцем

Щоб отримати дійсно розкішний врожай перців, необхідно подбати про якісне підживлення, адже багатий ґрунт — запорука успіху. Розповідаємо усі тонкощі вирощування.

10 з 10 городників Рівненщини підтверджують: ця обробка зупиняє борошнисту росу на огірках

Якщо помітили на огірковому листі білий наліт, знайте – рослини підхопили грибкову інфекцію. Щоб подібного не трапилося, займайтеся профілактикою борошнистої роси. Вилікувати городину теж можливо.

Як зберегти врожай вишні надовго? Ви робили це все життя неправильно – вистачить ого-го

Вишні з'являються на ринку здебільшого протягом місяця, після чого ми можемо собі дозволити готувати лише з того, що змогли зберегти. А як саме зберігати її правильно?