Ці дині виростають вдвічі більшими на Полтавщині: 3 найкращих сорти – солодкі і смачні

Якщо ви мрієте побалувати свою сім'ю розкішними, ароматними динями, обов'язково спробуйте саме наступні сорти, про які ми розповімо вам в нашому матеріалі.

Якщо ви хочете виростити дійсно розкішний урожай динь на Полтавщині, то необхідно обирати сорти з невеликим терміном вегетації, вираженим солодким смаком, а також стійкістю до перепадів температур, адже висаджувати їх доведеться навесні, коли є загроза навіть повернення заморозків. Усі ці фактори надзвичайно важливі для того, аби плоди дійсно були якісними, а вродили добре.

Експерт назвав 3 найкращі сорти динь для вирощування на Полтавщині

Аграрії назвали 6 сортів дині, які найкраще підходять для вирощування в Україні
Експерт назвав 3 найкращі сорти динь для вирощування на Полтавщині

Є 3 перевірені сорти, які завжди дають розкішні результати при вирощуванні на Полтавщині. Перш за все, це славнозвісна Колгоспниця. Плоди круглі, а м’якоть дуже щільна та ароматна. Середня вага таких дині як правило досягає двох кілограмів. Вони легко транспортуються, довго зберігаються.

Дуже пристосовані до нестабільної погоди, і в тому числі похолодання. Легко переносять подібний стрес та потім повертаються до нарощування своєї маси, наче нічого не сталося. Особливо запам’ятовується цей сорт сильним ароматом.

Також зверніть свою увагу на сорт Ананасної дині. Назва говорить сама за себе: аромат нагадує ананаси. Плоди приблизно по 3 кілограми, а за формою овальні. М’якоть кремового кольору, і дуже соковита. Вона більш вимоглива до високих температур, але при цьому легко переносить посуху та спеку.

Найбільша її перевага — стійкість до грибкових захворювань.

Садівники розповіли, що додати в лунки при посадці дині, щоб вона виросла солодкою
Які 3 сорти дині варто вирощувати на Полтавщині

І наостанок не оминіть сорт Галя F1. Дає урожай надзвичайно швидко. Може вистачити двох місяців. Важить не більше півтора кілограми, але дає велику кількість плодів. Зав’язі формує навіть при нестабільній погоді та перепадах температури.

Так як холод все ж таки не бажаний для даного сорту, є рекомендація вирощувати диню розсадним способом.

Безумовно, можна спробувати і інші варіанти, адже інколи експерименти можуть дати надзвичайно хороший результат.

Схожі статті

Баклажани світитимуться від здоров’я: поливаємо 2 рази цим – збираємо розкішні синенькі

Щоб отримати хороший врожай, ваші рослини мають бути абсолютно здоровими. Для цього достатньо провести декілька процедур, і результат не змусить на себе чекати.

1 літр під кущ – і огірки ростуть як скажені аж до осені: збираю по 20 відер врожаю щодня

Щоб отримати великий і смачний урожай огірків, треба враховувати багато факторів під час посадки та вирощування. Одним із найважливіших пунктів є правильне підживлення.

5 рослин, які ще можна встигнути посадити в червні: урожай дозріє до перших заморозків

В червні на українських городах триває пора активних робіт. В перший місяць літа ще є можливість посадити овочеві культури, щоб зібрати з них врожаї до заморозків. "Сенсація" назве їх у матеріалі.

1 дія – і буряк зійде швидше, ніж ви думали: як прискорити процес дозрівання овочу

Посадивши буряк на городі, хочеться якомога швидше отримати перший врожай, але насправді це можна зробити, якщо вчасно зреагувати – що рекомендують городники з досвідом?

Киньте це в лунку при посадці томатів і вони відразу підуть в ріст: лайфхак від аграріїв

Для того, щоб розсада помідорів відразу пішла в ріст і згодом дала великий та смачний урожай, при посадці у лунку треба додати секретний інгредієнт.

3 краплі на відро, і бджоли злітаються на запилення, як на свято: прийом з Одещини

Чим інтенсивніше проходить процес запилення, тим кращих врожаїв ми можемо очікувати на грядці. Але що робити, якщо бджоли не бажають проявляти інтерес до вас?