Попелиця на трояндах, що п’є сік з пелюсток і бутонів: швидка дія проти неї з 2 компонентів

Всі до останньої попелиці втечуть з пелюстків троянд раз і на весь сезон-2025. Обробити троянди для цього варто вже зараз, оскільки, вони досі можуть не розпускатися через шкідників.

Нарешті двори, сади та городи українців почали прикрашати пишні, гарні та великі троянди. Адже, саме в червні прийшов їх час — цвісти, розпускатися та радувати всіх навколо своєю неабиякою красою! Чимало хто вже помітив, що гарні троянди вже й полюбилися таким шкідникам, як попелиці.

За словами досвідчених садівників України, ці шкідники можуть дуже сильно нашкодити квітам. А тому, вжити бодай якихось заходів потрібно якомога швидше. Насамперед, тому, що попелиці п’ють сік з пелюсток, через що, троянди вже не виглядатимуть шикарно. А ще, вони їдять сік з молодого листя цих квітів, й навіть самих бутонів! В результаті, це шкодить як кущам троянд, так і їхнім майбутнім квіточкам.

Садівники пояснили, яка банкова суміш звільнить будь-які троянди від попелиць
Садівники пояснили, яка банкова суміш звільнить будь-які троянди від попелиць

Так, щоб позбутися цих шкідників якомога швидше, садівник “Корисне ТВ | сад, город, підживлення, розсада” радить зробити наступну банкову суміш. А саме, додати фунгіцид із унікальною формуляцією міді проти фітофторозу, мілдью і що також призначений для профілактики альтернаріозу та бактеріальних захворювань. Потім додати засіб, що захищає сад від різноманітних шкідників. Щоб усе розрахувати правильно, потрібно чітко дотримуватися всіх правил, які на своїх упаковках пише виробник.

Так, обробляти троянди потрібно виключно рано зранку, або ввечері. І вже через кілька днів всі попелиці з рослин зникнуть, й троянди успішно розпустять свої бутони. Квіти стануть абсолютно чистими від шкідників, а тому, їм уже нічого не заважатиме розпускатися, рости та розвиватися. Вони стануть вільними, їм буде легше, адже, ніхто і ніщо їх більше не заїдатиме.

Схожі статті

У червні 2025 року на Полтавщині прогнозують до 4 хвиль спеки – ось як підготувати огірки

Часто причиною невдалого врожаю є спека, а саме ігнорування високої температури для ваших рослин – що зробити з огірками, щоб зібрати рекордний врожай в 2025-му?

Влітку на Вінниччині “годують” кабачки не добривом, а звичайною крупою – океан врожаю

Потужне добриво для кабачків у Вінницькій області готують не з курячого посліду або магазинних добрив. Городники вигадали новий лайфхак – відібрали пшоно в курочок і зробили з нього поживний настій.

Це не добриво, а чарівна паличка: ось чим на Одещині полити перець після посадки в ґрунт в 2025

Якщо ви вже встигли посадити перець у відкритий ґрунт, тоді саме час його підживити – що радять внести досвідчені городники під кожен кущ цієї культури?

Понад 13 кг з одного куща: полийте картоплю цим до кінця червня – не добриво, а чемпіон 2025

Кожен городник, коли налаштований отримати величезний врожай картоплі, робить все можливе для того, щоб так сталося – чого саме потребує бульба в червні?

До 15 червня – одне, після 15 червня – інше: 2 добрива для перців, які треба знати, коли давати

Вирощування солодкого перцю на домашньому городі має свої нюанси. Один з них стосується підживлення. Які добрива та коли вносити – розповідаємо читачам "Сенсації".

Цю 1 дію з морквою потрібно зробити до 15 червня: запорука багатого і якісного врожаю

Не секрет, що морква є вибагливою до поливу, але також для гарного росту її потрібно забезпечувати необхідними поживними речовинами – що, коли і як треба внести під рослину?