Цю 1 дію з баклажанами потрібно зробити до 30 червня: вродять на максимум вже в 2025

Городній сезон триває, тому саме час зробити з баклажанами одну дію, яка в майбутньому призведе до гарного результату – плодів буде "море" лише у вас.

Баклажани – це досить вибаглива культура до стану ґрунту і не тільки, тому за ними необхідний ретельний догляд, який в результаті призведе до гарного врожаю. Ця рослина є теплолюбною, тож її потрібно висаджувати тоді, коли температура повітря буде стабільною і ґрунт прогріється. Баклажанам потрібно надати регулярний полив, а також підживлення. При дотриманні базових умов щодо догляду, ви отримаєте великі й соковиті плоди. Однак варто бути обережними, адже надлишок поживних речовин може “подарувати” вам небажаний результат.

Влітку “синенькі” варто підгодовувати лише під корінь, щоб підживка не потрапляла на листя і стебла. Свіжий гній заборонено застосовувати, адже він не лише може викликати опіки кореневої системи, а й призвести до захворювань.

Дачники назвали добриво, яким потрібно підгодувати баклажани до кінця червня
Дачники назвали добриво, яким потрібно підгодувати баклажани до кінця червня

Починати вносити добрива краще через два тижні після пересадки розсади у відкритий ґрунт, а деякі дачники радять це робити через 20 днів. Протягом літа потрібно провести від трьох до п’яти підживлень. Перш ніж підгодовувати культуру, важливо, щоб температура добрива була не нижче 20 градусів.

На перших етапах корисними будуть мінеральні добрива, можна застосовувати вже готові, які багаті на азот, фосфор і калій. Такі добрива варто вносити під корінь, а з появою перших квітів дозу азоту слід зменшити й надати перевагу калійним підживкам.

Дачники назвали добриво, яким потрібно підгодувати баклажани до кінця червня
Дачники назвали добриво, яким потрібно підгодувати баклажани до кінця червня

Баклажани добре реагують на органічні добрива, зокрема на настій скошеної трави. Для приготування вам знадобиться будь-яка свіжа зелень, яку потрібно заповнити на третину об’єму в відрі води та залити теплою водою до країв. Суміш варто залишити в теплому та сонячному місці на тиждень. Під кожен кущ потрібно вилити літр рідини.

Дієвим є підживлення на основі дріжджів – 600 г пресованих дріжджів варто розчинити в літрі теплої води, додати 100 г подрібненої яєчної шкаралупи. Таку суміш необхідно залишити на 4 години на сонці. Потім концентрат слід розвести з водою у пропорції 1:10 і полити баклажани – 0,5 л на кущ.

Схожі статті

Не зола і не дріжджі: ось чим на Херсонщині поливають кавуни, щоб виростали по 12 кг кожен

Для того, щоб виростити великі і смачні кавуни, потрібно знати кілька секретів. Одним із найважливіших пунктів є вчасне та правильне підживлення.

Жовте пір’я у часника та цибулі – не завжди сигнал лиха: побачили у червні – розслабтеся

Жовте пір'я у часнику та цибулі – це не завжди ознака якогось відхилення у розвитку. В червні такий процес – цілком природній. Що він означає – розповідає "Сенсація".

Мені цей прийом показали на Київщині, а я розповідаю всім: 2 добрива для огірків-рекордсменів

Внесення добрив в ґрунт визначає врожайність вашого майбутнього врожаю, в тому числі і огірків – чим їх підживити вже в червні, щоб всі сусіди "ахнули".

Не для птахів черешня вродила: безболісно проганяємо пернатих із саду, щоб не псували ягоди

Щойно на черешнях почали жовтіти-червоніти ягідки, як тут же казна звідки з'являються представники пташиного царства й нумо ласувати смаколиком. Захистити урожай фруктів від пернатих нахаб можна.

Встигніть до 15 червня: якщо полиєте кабачки цим розчином – врожай зросте вдвічі, а то і втричі

Кабачки є невибагливою культурою, але без підживлення вони не здатні вродити смачний і великий врожай – чим треба полити їх до середини червня 2025?

Не зола і не яєчна шкаралупа: чим підживити буряк на грядці, щоб вродило як на Полтавщині?

Як отримати величезний врожай буряку, який також буде вражати розміром? Розповідаємо в нашому матеріалі про правильну підживку для даної культури.