Отримання пустоцвітів кабачків може спричинити неякісне насіння. Якщо ви збираєте його самотужки, то потрібно витримати 3 роки перед тим, як висівати у відкритий ґрунт. А занадто молоде здатне дати виключно жіночі квіточки без чоловічих. Запилення не відбудеться, а значить, і зав’язь не утвориться.
Можливо, ви висадили городину на місці, де торік зростали огірки, гарбузи, дині чи кавуни. У такому разі вашим підопічним бракує необхідних елементів, які взяли на себе торішні овочі. Тож обов’язково дотримуйтеся сівозміни.

Завищена кислотність ґрунту теж може спричинити подібну проблему. У такому разі землю слід присипати доломітовим борошном чи золою. І тоді ситуацію з появою плодів буде вирішено.
Можливо, на ділянці, де ви висадили кабачки, занадто сухо й спекотно. Тоді рослини будуть утворювати виключно чоловічі квіти без жіночих, а пилок у них буде стерильним. Тож затініть кабачкові насадження гілками. А в особливо спекотні дні поливайте овочі розчином борної кислоти, додавши 2 г у відро води.

Якщо рослині вистачає всього, вона на радощах може наплодити занадто багато квіточок. Але дати всім їм раду кабачку вже не під силу. Тож першу зав’язь він сяк-так витримує, а другої ви, напевно, вже не дочекаєтеся.
Отже, якщо побачите занадто багато квіток на кабачках, краще за все попрацювати над зменшенням їх кількості. Видаливши частину з них, отримаєте дійсно гарний урожай – тягатимете кабачки з городу аж до осені.