Про них мало хто знає, але вони дійсно дієві: 5 лайфхаків, які допоможуть не зіпсувати одяг і пральну машину

Щоб пральна машина прослужила довгі роки, а одяг не був зіпсованим - розповідаємо декілька простих лайфхаків. Вони точно полегшують побут.

Лайфхак 1: заведіть банку для дрібничок

Такий лайфхак не допоможе вам у вирішенні проблем з пранням але кожного разу, коли ви будете закидати черговий одяг в пральну машину, то побачивши банку з дрібничками, не забудете перевірити кишені одягу. Таким чином вони не попадуть до пральної машини і не зможуть завдати їй шкоди.

Лайфхак 2: перевіряйте вагу білизни

Зрозуміло, що майже ніхто не перевіряє вагу білизни перед тим як кинути її в пральну машину. Але якщо зі звичайним одягом це не так важливо, то на постільну білизну варто звернути увагу, адже якщо її вага буде більшою за ту, на яку розрахована машинка — чекайте поганих наслідків. Це може привести до поломки техніки. Вихід з такої ситуації є: бавовняними речами можна заповнити барабан повність, синтетикою лише наполовину, а шерсть взагалі на третину.

Лайфхак 3: чистіть барабан

Пральна машинка також потребує догляду. Тому час від часу не забувайте її “балувати” чисткою. Для цього залийте півсклянки ополіскувача для ротової порожнини у відсік для порошку і запустіть її на режимі звичайного прання. Ополіскувач видалить неприємний запах та знищить бактерії. Але для цього краще обирати безбарвні засоби і обов’язково, щоб в складі не було кори дуба. Адже це загрожує забарвитись гумовим ущільнювачам.

Пральна машина

Лайфхак 4: складайте шкарпетки в мішки для прання

Прання шкарпеток порівняне з “таємною кімнатою”, де можуть відбуватись дива. Адже досить часто буває, що при дуже загадкових обставин ви дістайте з пральної машинки лише одну шкарпетку, замість двох. Якщо це про вашу проблему — заведіть мішки для прання шкарпеток і кладіть перед пранням їх туди. Так вони завжди триматимуться пари і точно не загубляться в “таємній кімнаті”.

Схожі статті

Перевірте, що з цього є у вас вдома: природні добрива, які у 100 разів крутіші за магазинні

Компоненти цих натуральних добрив, які використовуються при вирощуванні рослин є у домі будь-якої господині. Навіщо переплачувати коли можна легко виготовити їх на власній кухні.

Що я готую із залишків пасок й крашанок – 3 рецепти, які не соромно подати на стіл

Звичайні залишки їжі зі свята можуть перетворитися на вишукані страви, які не соромно подати на стіл навіть вибагливим гостям. Трохи фантазії — і ваше натхнення подарує друге життя продуктам.

В тиждень після Вербної неділі перев’язую гілочки фруктових дерев: обов’язкова процедура

Для багатьох садівників перев'язування гілок дерев стає хорошою нагодою провести час на природі. Це допомагає заспокоїти розум та зануритися у певну медитацію догляду за рослинами.

Табу і не лише навесні: яке популярне добриво не переносить троянда – 99% про це не знають

Якщо ви хочете, щоб троянди якомога довше радували вас красивим цвітінням, то забудьте про це органічне підживлення не тільки навесні, а й у період усього сезону.

Агрономи саджають тільки ці 2 сорти помідорів: солодші за мед і вагою мінімум по 500 г штука

Кожен дачний сезон для городників розпочинається з того, що вони обирають овочі для посадки. До них, зокрема, належать і помідори. Пропонуємо читачам добірку з 2-х сортів найсолодших томатів.

Якщо перед дощем посипати міжряддя грядок гірчицею, не буде бур’янів і непотрібної порослі

Городники точно знають, навіщо висівати гірчицю в міжряддях і як позитивно ця рослина може вплинути на загальну картинку саду - в чому її користь?