Про них мало хто знає, але вони дійсно дієві: 5 лайфхаків, які допоможуть не зіпсувати одяг і пральну машину

Щоб пральна машина прослужила довгі роки, а одяг не був зіпсованим - розповідаємо декілька простих лайфхаків. Вони точно полегшують побут.

Лайфхак 1: заведіть банку для дрібничок

Такий лайфхак не допоможе вам у вирішенні проблем з пранням але кожного разу, коли ви будете закидати черговий одяг в пральну машину, то побачивши банку з дрібничками, не забудете перевірити кишені одягу. Таким чином вони не попадуть до пральної машини і не зможуть завдати їй шкоди.

Лайфхак 2: перевіряйте вагу білизни

Зрозуміло, що майже ніхто не перевіряє вагу білизни перед тим як кинути її в пральну машину. Але якщо зі звичайним одягом це не так важливо, то на постільну білизну варто звернути увагу, адже якщо її вага буде більшою за ту, на яку розрахована машинка — чекайте поганих наслідків. Це може привести до поломки техніки. Вихід з такої ситуації є: бавовняними речами можна заповнити барабан повність, синтетикою лише наполовину, а шерсть взагалі на третину.

Лайфхак 3: чистіть барабан

Пральна машинка також потребує догляду. Тому час від часу не забувайте її “балувати” чисткою. Для цього залийте півсклянки ополіскувача для ротової порожнини у відсік для порошку і запустіть її на режимі звичайного прання. Ополіскувач видалить неприємний запах та знищить бактерії. Але для цього краще обирати безбарвні засоби і обов’язково, щоб в складі не було кори дуба. Адже це загрожує забарвитись гумовим ущільнювачам.

Пральна машина

Лайфхак 4: складайте шкарпетки в мішки для прання

Прання шкарпеток порівняне з “таємною кімнатою”, де можуть відбуватись дива. Адже досить часто буває, що при дуже загадкових обставин ви дістайте з пральної машинки лише одну шкарпетку, замість двох. Якщо це про вашу проблему — заведіть мішки для прання шкарпеток і кладіть перед пранням їх туди. Так вони завжди триматимуться пари і точно не загубляться в “таємній кімнаті”.

Схожі статті

У 3 рази більші головки без зайвих зусиль: фермери порадили найкраще підживлення для капусти

Якщо ваша капуста виростає маленькою, то причина може ховатися в недостатньому підживленні. Але виправити цю проблему дуже легко. Причому зробити це можна без зайвих витрат на магазинні добрива.

Як позбутися слимаків на ділянці: ефективні заходи боротьби зі шкідником – пастки та приманки

Дощова погода та вогкість сприяють появі на присадибних ділянках полчища равликів та слимаків, які завдають шкоди не тільки овочам, а й деревам, кущам та квітам.

Маєте ще 2 тижні: ТОП-5 салатних овочів, які готові до висадки у відкритий ґрунт в квітні 2025

До кінця квітня залишилось ще не багато днів, тож потрібно активізуватись та завершити всі городні справи, зокрема посадку культур - насіння яких 5 овочів слід посіяти?

Аґрус на дачі: правила посадки та догляду за чагарником – завжди росте міцний не хворіє

Якщо ви хочете, щоб аґрус давав стабільний і великий урожай, то повинні засвоїти лише два основні правила. Перше – правильна посадка чагарника і друге – догляд.

Щось явно не в порядку: на що звернути увагу, коли вишня скидає плоди – дуже багато нюансів

Коли вишня починає скидати плоди, що ще не дозріли, то це каже, що з нею щось не в порядку. З'ясувати причину непросто, оскільки є багато нюансів.

Після цієї обробки капусту не чіпають гусінь і мошки. Роблю 1 раз на тиждень – ефект одразу

Капуста легко піддається шкідникам, тож городники з досвідом вже не дивуються їх появі на рослині, але далеко не всі знають, як прибрати цих "гостей" з ділянки - розповідаємо.