Кожна друга господиня робить ці помилки: капсули для прання – що категорично не можна робити при пранні

Чому в одних господарок білизна після прання капсулами чиста, а в інших залишається брудною? З'ясувалося, що кожна друга робить ці три грубі помилки.

Сьогодні в магазинах пропонують величезний асортимент різних миючих засобів, за допомогою яких побут господині стає набагато простіше. Особлива увага приділяється засобам прання. Це не тільки порошки з різними ароматами, але і подрібнена пудра, а також капсули для різного виду білизни. Останні мають особливу популярність серед сучасних господинь. Однак, через якийсь час дехто починає помічати, що білизна залишається брудною, а машинка почала видавати якісь дивні звуки. Як з’ясувалося з опитування, багато хто просто не знає, як правильно користуватися капсулами. Сьогодні хочемо звернути увагу на найпоширеніші помилки.

Помилка №1 – неправильне розміщення капсули

Кожна друга господиня кладе капсулу у відсік для порошку, сподіваючись, що під струменем води вона розчиниться, однак це не так. Щоб капсула повністю розчинилася, її необхідно класти у барабан. Але не просто закинути зверху на білизну, а укласти її близько до стінки, щоб при повороті барабана її не відкинуло на гумку. Ідеально, якщо покладете брудну білизну зверху.

Помилка №2 – правильна температура води

Щоб капсула повністю розчиняється, вода має бути теплою. У режимі прання 20 градусів вона не розчиниться зовсім. Уважно прочитайте інструкцію на упаковці, і чітко дотримуйтесь її.

Помилка №3 – переповнений барабан

Коли занадто багато білизни і барабан перевантажений, то капсула може розчинитися частково і залишити сліди на одязі, а прання буде неякісним. Зазвичай, в інструкції написано, що на 1 капсулу кладуть 4-5 кг білизни. Краще зарядити машинку двічі, тоді прання дасть бажаний результат.

Якщо ви дотримуватиметеся цих правил, то ваша білизна після прання капсулами завжди буде ідеально чистою. Прочитайте, запам’ятайте та розкажіть своїм мамам, дочкам та подругам.

Схожі статті

Цінне добриво зі шкаралупи волоського горіха: ось чому її не можна викидати — для городу це скарб

Якщо у вас після чищення горіхів залишаються відходи у вигляді твердої шкаралупи — не поспішайте їх викидати. Цей матеріал буде цінним для городу і стане чудовим добривом.

Різдвяний кактус взимку заквітне, як шалений: треба лише з температурою та світлом “погратись”

Різдвяний кактус або різдвяник чи шлюмбергера — декоративна рослина, яку часто можна зустріти в будинках. Він може пишно квітнути, але за умови правильного догляду.

Це сміття захистить майбутній урожай від хвороб та шкідників: покладіть до лунки з картоплею

До нового посадкового сезону ще кілька місяців, але подумати про те, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі можна вже зараз. Збережіть це до весни.

Ці 5 речей у домі “здешевлюють” будь-яку господиню: гості звертають на це увагу одразу

Якщо ви маєте ці 5 речей у вашому будинку, то ви автоматично "падаєте в очах" ваших гостей і не тільки, як гарна господиня: що на що краще замінити?

Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні: є один спосіб

Суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський показав лайфхак того, як готувати їжу так, щоб вона не прилипала навіть до сталевої пательні. Є один простий і надійний метод для цього.

Ванна буде сяяти аж у темряві: оригінальний спосіб, як очистити сантехніку від жовтих потьоків і нальоту

Кілька розчинів зроблених в домашніх умовах здатні очистити і відмити найбрудніші ділянки ванної кімнати. Все це дешево, але досить таки ефективно та надійно.