Кожна друга господиня робить ці помилки: капсули для прання – що категорично не можна робити при пранні

Чому в одних господарок білизна після прання капсулами чиста, а в інших залишається брудною? З'ясувалося, що кожна друга робить ці три грубі помилки.

Сьогодні в магазинах пропонують величезний асортимент різних миючих засобів, за допомогою яких побут господині стає набагато простіше. Особлива увага приділяється засобам прання. Це не тільки порошки з різними ароматами, але і подрібнена пудра, а також капсули для різного виду білизни. Останні мають особливу популярність серед сучасних господинь. Однак, через якийсь час дехто починає помічати, що білизна залишається брудною, а машинка почала видавати якісь дивні звуки. Як з’ясувалося з опитування, багато хто просто не знає, як правильно користуватися капсулами. Сьогодні хочемо звернути увагу на найпоширеніші помилки.

Помилка №1 – неправильне розміщення капсули

Кожна друга господиня кладе капсулу у відсік для порошку, сподіваючись, що під струменем води вона розчиниться, однак це не так. Щоб капсула повністю розчинилася, її необхідно класти у барабан. Але не просто закинути зверху на білизну, а укласти її близько до стінки, щоб при повороті барабана її не відкинуло на гумку. Ідеально, якщо покладете брудну білизну зверху.

Помилка №2 – правильна температура води

Щоб капсула повністю розчиняється, вода має бути теплою. У режимі прання 20 градусів вона не розчиниться зовсім. Уважно прочитайте інструкцію на упаковці, і чітко дотримуйтесь її.

Помилка №3 – переповнений барабан

Коли занадто багато білизни і барабан перевантажений, то капсула може розчинитися частково і залишити сліди на одязі, а прання буде неякісним. Зазвичай, в інструкції написано, що на 1 капсулу кладуть 4-5 кг білизни. Краще зарядити машинку двічі, тоді прання дасть бажаний результат.

Якщо ви дотримуватиметеся цих правил, то ваша білизна після прання капсулами завжди буде ідеально чистою. Прочитайте, запам’ятайте та розкажіть своїм мамам, дочкам та подругам.

Схожі статті

Цвіте черемха — значить пора: коли саджати картоплю у 2025 році згідно з народними прикметами?

Наші бабусі завжди орієнтувалися на природу, щоб зрозуміти, коли вже варто саджати картоплю. Ці прикмети працюють й досі. Розповідаємо, на що звернути увагу у 2025 році.

Бутонів буде у 2 рази більше: ефективні підживки для півоній — 5 натуральних добрив

Півонії — це неймовірно красиві та не надто вибагливі квіти. Але якщо ви хочете милуватися їхнім пишним цвітінням, то для цього варто дати рослинам ці 5 натуральних підживок.

Знайшла неймовірний багаторічник на заміну трояндам: сусіди постійно розпитують

Троянди — це завжди прекрасний вибір, але що робити, якщо вони елементарно набридли? Розповідаємо про неймовірний багаторічник, який варто посадити.

Листя величезне та мʼясисте: першим ділом поливаю хости цим – з чого почати сезон 2025

Хоста — прекрасне доповнення до будь-якого ландшафту, особливо, якщо вона повністю здорова, доросла та має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси.

Таємний ворог: спочатку радував око, а потім перетворився на справжнє лихо для саду

Інколи бажаний гість в нашому саду може перетворитися на справжню дилему, так як починає йти проти планів свого господаря. Розповідаємо про таку рослину.

Чим посипати грядку при посадці томатів та перців? 1 порада моєї бабусі, яка працює завжди

Щоб отримати розкішні врожаї помідорів та перців, можна спробувати 1 секрет, яким користувалися наші бабусі та дідусі. Чим саме посипати грядку?