Четвер, 25 Лютого, 2021

“ВІА ГРА” без прикрас: як виглядають без макіяжу Віра Брежнєва, Анна Седокова і Надія Мейхер

Трійку Віри Брежневої, Надії Мейхер і Анни Седокової до сих пір називають "золотим складом" "ВІА Гри". Давайте подивимося, як виглядають красуні без макіяжу сьогодні.

“Золотий склад” одного з найвідоміших жіночих колективів України “ВІА Гра” до сих вважають одними з найбажаніших дівчат на вітчизняній сцені. Про Анну Седокову, Віру Брежневу та Надію Мейхер мріяли мільйони чоловіків, а жінки намагалися повторювати їхній стиль.

З моменту, коли це тріо співало разом пройшло майже п’ятнадцять років. Яскраві дівчатка перетворилися в елегантних жінок, які виховують дітей та будують сольні кар’єри.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва без макіяжу
Віра Брежнєва без макіяжу

Цього разу головна білявка “ВІА Гри” святкуватиме свій 39-ий день народження. Однак, фото співачки все ще не видають її віку. Віру все ще називають однією з найгарніших артисток у російському та українському шоу-бізнесі.

Велику роль грають фільтри та фотредактори, якими користується співачка. Це стало зрозуміло, коли одного разу один з таких Інстаграм-фільтрів “зіскочив” з обличчя Брєжнєвої і підписники побачили, що шкіра артистки виглядає “стомленою” та далеко не такою ідеальною, як здавалося.

Надія Мейхер

Надія Мейхер без макіяжу
Надія Мейхер без макіяжу

Надія Мейхер стала популярною у зовсім юному віці. Дівчині щойно виповнилося вісімнадцять, коли вона отримала запрошення у “ВІА Гру”. До речі, її називали однією з найспокійніших та наймиліших солісток колективу.

Надія практично не засвічувалася у скандалах і конфліктах. Вона завжди була стриманою і спокійною. Навіть “старіти” Надія вирішила натуральним шляхом. Вона не робила пластику, навіть не збільшувала губи — хоча Мейхер від природи має досить пухкі вуста, тож силікон їй не потрібен.

38-річна артистка не соромиться ділитися своїми фотографіями без макіяжу, й завжди отримує від прихильників безліч компліментів.

Анна Седокова

Анна Седокова с макияжем и без
Анна Седокова с макияжем и без

Анна Седокова найбільше захопилася пластикою серед інших учасниць колективу. Багато прихильників Анни говорять, що Седокову вже неможливо впізнати. 38-річна Анна рідко демонструє свої фотографії без макіяжу, зазвичай вона “при повному параді” навіть вдома та на пляжі.

Поділіться статтею

Юлія Висоцька

Як виглядає син Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського: єдина відрада батьків, що пережили страшне ДТП

Ця історія може стати справжнім сценарієм для драматичного фільму: на руках успішної зіркової матері опиняється після страшної аварії дитина у комі...
Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські виконавиці

Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські співачки: Гайтана, Руслана та інші

Колись вони активно виступала на українській сцені, але все змінилося ніби за одну секунду...
Надія Мейхер

Чому найкрасивіша віагрянка Надя Грановська не залишилася у тріо: хто і чому був проти виступів у колективі?

Надія Мейхер-Грановська від самого заснування легендарної української групи "ВІА гра" була у колективі, але і її зірковий час там минув. Розбираємося чому.
Телеведучий популярного ток-шоу

Телеведучий ток-шоу “Говорить Україна” повідомив про поповнення в родині: “Моє величезне щастя на ім’я…”

Олексій Суханов повідомив радісну новину та показав нового члена родини.

Популярне

Останні новини