Комедійний актор Юрій Ткач не витримав робочих навантажень: що скосило здоров’я коміка

Юрій Ткач скосив очі, чим налякав своїх підписників.

Юрій Ткач – один із найулюбленіших коміків України для глядачів. Його простота та щирість одразу ж підкорили серця телеглядачів і зробили його улюбленцем. Його фірмовий стиль – вишиванка та пухленький животик, стали його візитною картою, а добрий, полишений пошлості та жорстокості гумор проклав йому дорогу до слави. І він цією дорогою м’яко пройшов.

Історія успіху

Юрій Ткач відомий за ролями в ситкомах “Країна У” і “Одного разу під Полтавою”, учасник телевізійних шоу “Танці з зірками”, “Ліга сміху” і “Ігри приколів” на “1 + 1”.

Він приєднався до колективу студії “Квартал 95” в 2019 році після того, як актор і художній керівник проекту Зеленський був обраний президентом України.

Робочий процес

Актор досить часто робить публікації присвячені робочому процесу і веселить цим  народ. Судячи з його сторіз, на приходить висновок, до Юрій в глибині душі маленька дитина, а його любов поваляти дурня зовсім нікому не заважає на знімальному майданчику, а навпаки – допомагає увійти в роль.

Скріншот зі сторінки Юрія Ткача
Скріншот зі сторінки Юрія Ткача

Так, в останніх публікаціях він спочатку глузував з колег, потім носився по павільйону, згодом почав зівати і робити вигляд, що йому дуже наскучило працювати.

А потім, поки режисер поясняв мізансцену, він скосив очі. Користувач не знайомий з персоною Юрія Ткача міг би подумати, що з артистом скоїлося дещо страшне, але на щастя, то ли чергові приколи від актора.

Може бути чи не може?

Може колись Юрій посерйознішає, але навряд це комусь взагалі потрібно, адже знайомство з творчістю актора завжди приносить задоволення.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини