Неділя, 16 Травня, 2021

Фігура Насті Каменських збирає захопливі коментарі: Потап не тямить себе від щастя

Українська красуня знову дала привід для обговорення. У своєму Інстаграм Настя Каменських поділилася останніми днями відпочинку.

Українська співачка Настя Каменських не втомлюється ділитися у мережі подробицями їхніх з Потапом мальдівських канікул.

Дівчина, у властивій їй манері поділилася сонячними картинками та гарним насторєм. І, що приємно, прихильники зіркової красуні оцінили такі знімки, хоча жінка Потапа знову показала всім струнку фігуру.

Підписники зауважили, що співачка має відпочивший вигляда і помітно, що її фігура – результат нелегкої праці. Вони засипали Настю Каменських компліментами і зізналися, що люблять таких позитивних та яскравих особистостей.

Щоправда не всі підписники Насті Каменських зрозуміли, як так вийшло, що вони з Потапом поїхали відпочивати, а пересічні люди повинні цілими днями працювати. Проте це було єдине зауваження на адресу відомої пари.

Незважаючи на те, що нинішня фігура Нсті Каменських збирає багато позитивних коментарів. Проте знайшлися і ті, кому здалося, що співачка мала кращий вигляд до того, як схудла.

Настя Каменських показала закулісся Мальдівської романтики
Настя Каменських показала закулісся Мальдівської романтики

Піддавшись легкому відпочинковому настрою, який у Потапа та Насті Каменських був лише після весілля, вони вирішили поділитися і кумедними сторіз з відпочинку.

На одній з них репер вирішив використати декольте своєї красуні-дружини як підставку під їжу. Сама Настя Каменських цьому точно не зраділа.ю проте підтримала веселий настрій чоловіка і поділилася цим відео.

Потап підколов
Потап підколов

Прихильники зірки під останнім її дописом назвали Інстагарам Насті Каменських місцем краси, гармонії та любові. І це справді так. Особливо це стало помітним після того, як зіркова красуня вийшла заміж за колегу по цеху Потапа.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини