Неділя, 16 Травня, 2021

Екс-холостяк Нікіта Добринін та Даша Квіткова готуються вперше стати батьками

Перша пара проекту "Холостяк" Нікіта Добринін та Даша Квіткова, яка залишилася разом, готуються до поповнення у родині.

Нікіта Добринін та Даша Квіткова познайомилися на проекті “Холостяк”. Їхня історія розвивалася під прицілом камер на очах у всієї країни. Коли ж наприкінці чоловік вибрав Дашу, ніхто не вірив, що після зйомок вони залишаться разом.

Проте пара, наперекір всьому не лише не розійшлася, а й одружилася. Пропозицію руки та серця дівчина отримала на мальовничому острові Балі. Тоді вона була справді вражена. А сам Нікіта зізнався, що хотів, аби цей день у пари запам’ятався надовго.

Розповідаючи про сімейне життя, Нікіта Добринін та Даша Квіткова поділилися, що у них далеко не все чудово, що бувають непорозуміння і темні смуги. Проте пара впевнена, що пережити всі негаразди їм допомагає кохання.

День, коли чоловік зробив Даші пропозицію, вони таки запам’ятали. Але тепер у них є ще один момент, який назавжди залишиться в пам’яті подружжя та їхніх прихильників. На своїй сторінці у мережі Інстаграм Даша Квіткова розмістила фото з неоднозначним дописом. У ньому вона повідомила, що вони стали набагато щасливішими чотири місяці тому.

Таким чином дівчина повідомила про свій цікавий стан. Прихильники відразу зреагували на таку новину привітаннями. Для них, так само, як і для пари це неабияка подія. Судячи з деяких коментарів, повідомлення про поповнення підписники зіркового подружжя чекали дуже давно.

При цьому дехто з прихильників зізнався.ю що давно вже здогадався про вагітність дівчини.

Такий самий знімок з’явився і на сторінці екс-холостяка Нікіти Добриніна. Його чоловік супроводив зворушливим дописом, у якому зазначив, що це їхня велика радість і маленьке чудо.

Поки прихильники не стримують емоцій вілд привітань, пара Нікіти Добриніна та Даші Квіткової насолоджується відпочинком і часом, проведеним удвох до народження маленького дива.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини