П’ятниця, 5 Березня, 2021

Розповніла Джамала поскаржилася на життя: “Ніхто не жаліє у цілому світі”

Боротьба з зайвою вагою після пологів відома кожній жінці, що стала матір'ю і Джамала - не виключення.

Українська співачка Джамала продовжує свою боротьбу з зайвою вагою, яку вона набрала під час вагітності. Нагадуємо, що співачка народила другого сина і зараз годує його грудьми. Але ця ситуація не є перепоною для поліпшення стану свого здоров’я. Тому Джамала об’явила війну десяти кілограмам зайвої ваги.

Скріншот сторінки Джамали
Скріншот сторінки Джамали

Зайва вага

Останні новини від Джамали включають скарги на дієту:

“Цього разу відпочинок став для мене перевіркою на силу волі! “Як же так”? – запитаєте ви. “Перемоги, усі досягнення неможливо представити без сили волі. Невже потрібна ще перевірка”? ⠀ О, так! Спокуса підстерігає нас на кожному кроці, вибір тільки за нами. Але часом ти відчуваєш себе настільки слабким, так себе жалієш, як ніхто не пошкодує на цілому світі! І так, це я про їжу  Сісти на дієту і поїхати в готель з шалено смачною кухнею, де солодощі горою, де море найрізноманітніших блюд! ‍Так, я так і зробила  Дуже важко. Правда! Не забувайте, що я все ще годую грудьми. Усі мами на ГВ знають, що в цей період твого життя апетит підвищений. ⠀ Чи були в у мене зриви? Так, невеликі: пара шматочків кавуна, дві полуниці, два фініки. А учора я пішла з друзями у французький ресторан і… не встояла перед шоколадним фонданом! ‍Але мене підтримала моя дієтолог. Сказала, що зациклюватися на цій помилці не варто. Якщо довго переживати з приводу порушень, це приведе до погіршення ситуації.” – так написала Джамала на своїй сторінці в Instagram.

Порада

Також співачка повідомила, що не займається своєю вагою самостійно. Спершу вона  звернулася до дієтолога та здала усі аналізи. До чого й закликає  інших.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини