Середа, 19 Травня, 2021

Де живе Софія Ротару? Розкішний маєток народної артистки показали з висоти: переплюнула навіть Полякову

Легендарна українська співачка ніколи не хизувалася розкішшю. Софія Ротару ще з молодості дотримувалася скромного образу.

Їх було двоє на весь Радянський Союз: блискуча Примадонна та неймовірна талановита українка – Софія Ротару. Її голос, здавалося, увібрав всю красу солов’їної мови та колорит нашої держави. Коли по радіо йшла “Червона рута” у виконанні нашої зірки, всі буквально відривалися від своїх справ.

Софія Ротару з чоловіком
Софія Ротару з чоловіком. Молоді роки. Архівне фото.

Так розпочалася ціла епоха Софії Михайлівни. Що особливо привертало окрім таланту в цій жінці – її особистість. Зірка ніколи не вихвалялася своїм багатством. Складалося враження, що зі своїх концертів та гастролей жінка має лише квіти від шанувальників. Ані натяку на елітні авто, ні на дорогий відпочинок чи брендові речі.

А ще шанувальники відзначали вірність Софії: попри свою скажену популярність жінка все життя кохала лише одного чоловіка, а після смерті Анатолія Євдокименка, навіть не могла вийти на сцену – так тужила за обранцем. Заміж вдруге, до речі, так і не вийшла.

Елітний маєток народної улюблениці

Народний артист – не завжди означає бідний. Хоча Софія Михайлівна добилася загального визнання мільйонів українців, про себе та свій добробут співачка не забула.

Під Києвом, у селищі П’ятихатка, Ротару побудувала собі справжній палац. Вид з пташиного польоту зняли журналісти видання “Страна”

Котедж розташований на кордоні двох селищ. У співачки свій доглянутий ліс, що виглядає настільки ідеально, що складається враження, що дивишся на картинку з підручника біології.

Гігантський маєток Ротару. Джерело “Страна”

Відомо, що садиба займає 1412 квадратних метрів. Звели її ще 15 років тому. Починалося вже зі зруба дерев’яного, який потім обклали цеглою.

Будинок, в якому Ротару провела весь карантин. Джерело “Страна”

Це не єдина нерухомість легендарної співачки. У Криму зірка побудувала готель “Вілла Софія”, який планує продавати.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини