Субота, 6 Березня, 2021

Вагітна дружина Віктора Павліка відчула на собі проблеми звичайних людей: “Нічого вдягти”

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова, перебуваючи у цікавому стані, змушена була визнати, що у неї ті самі проблеми, що й у інших вагітних.

Днями молода дружина Народного артиста України Віктора павліка Катерина Репяхова поділилилася черговими подробицями цікавого стану. Вона зізналася, що відтоді, як живіт помітно виріс, вона зіткнулася з проблемою нового одягу.

Тож, не довго думаючи, дівчина відправилася на пошуки нового вбрання. Але тут її чекало не менше розчарування. Схоже, Катерина Репяхова очікувала побачити красивий, стильний і модний одяг, а натомість побачила зручний та практичний.

Катерина Репяхова поскаржилася на відсутність одягу
Катерина Репяхова поскаржилася на відсутність одягу

Після примірки дівчина визнала, що такий одяг і справді набагато комфортніший, ніж той, який вона носила до цього. Проте дружина Народного артиста все ж не знайшла нічого підходящого для себе. Катерина Репяхова зізналася, які саме штани шукала.

І те, що вона не знайшла бажаного теж стало для неї своєрідним розчаруванням. Тож Катерина Репяхова вирушила далі на пошуки не лише практичного, а й красивого образу. Зрештою, вона знайшла те, що хотіла і з задоволенням поділилася обновками з прихильниками.

Катерина Репяхова вявилася не в захваті від одягу для вагітних
Катерина Репяхова вявилася не в захваті від одягу для вагітних

Крім штанів дівчина знайшла спортивний костюм для майбутньої поїздки, діловий костюм і светр. У останній дівчина справді закохалася, про що повідомила у сторіз.

Катерина Репяхова похизувалася обновками
Катерина Репяхова похизувалася обновками

Разом з тим, Катерина Репяхова не забуває і про покупки для майбутньої дитини. Ними вона теж почала хвалитися у мережі, хоча раніше такого не робила. Тож не дивно, що перед тим, як заглянути в магазини з одягом для себе, дівчина вирішила побалувати обновками майбутню дитину.

Катерина Репяхова натякнула на нову поїздку
Катерина Репяхова натякнула на нову поїздку

Дружина Віктора Павліка зізналася, що відправилася на пошуки одягу ще й через те, що у них планується чергова поїздка, у яку дівчині немає чого одягнути. Щоправда, прихильників Катерини Репяхової, швидш за все, більше цікавило куди саме збирається пара, адже дівчина про це нічого не розповіла.

Поділіться статтею

Ані Лорак опублікувала кумедне фото зі своєю донькою

Маленька донечка Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу збільшила губи: тепер ніби друга Кароліна

Донька Ані Лорак Софія Налчаджиоглу ймовірно дуже хоче бути схожою на маму, як і всі дівчатка.
Олег Винник

Вона жила у злиднях, а він на широку ногу. Як Винник дізнався про смерть мами і чому його реакцію засудили?

Його мати так і померла в маленькому селі та у самотності. Чому так склалося?

Популярне

Останні новини