Що приховує таємничий Андрій Данилко від шанувальників: дружина та орієнтація артиста

Чому популярний артист досі не зміг створити сім'ю?

Широко відома історія про те, як майбутній артист ще в шкільні роки був закоханий в свою однокласницю Аню Сердюк. Після отримання атестатів їх шляхи розійшлися, але обіцянку прославити її прізвище Андрій Данилко виконав. Його Вєрка Сердючка стала справжньою світовою знаменитістю. І актор навіть говорив колись, ніби заздрить своїй героїні, адже вона набагато більш популярна, ніж він сам – той, хто створив цей образ.

Інна Білоконь

Незважаючи на неймовірну популярність, в житті Андрій Данилко завжди залишається людиною закритою. Він вважає за краще відпочивати за кордоном просто тому, що там його не впізнають на вулицях і не просять автограф. Компанію ж йому в цих поїздках найчастіше робить Інна Білоконь, його подруга, колега і виконавиця ролі Інни Адольфівни, сценічної мами Вєрки Сердючки.

Зіркове подружжя

Засоби масової інформації багато разів розміщували статті про те, що в Інни та Андрія вже дуже давно встановилися романтичні відносини. Надто вже часто вони з’являються разом. При цьому запевнень Андрія Данилка в щирій і давньою його дружбі з Інною ніхто не чує.

І тим більше ніхто не бере до уваги шлюб самої Інни, яка щаслива зі своїм чоловіком Олегом близько 20 років. У подружжя виросла чудова дочка Яна і, незважаючи на те, що Інні і Олегу Білоконь доводиться часто розлучатися, про розлучення мова не йде.

Орієнтація

Він ніколи не афішує свої відносини і не реагує на провокаційні висловлювання або коментарі в ЗМІ і соцмережах. Але в одному зі своїх інтерв’ю в 2018 році Андрій Данилко зізнався: у нього були тривалі романтичні стосунки, але вони закінчилися. Орієнтація артиста залишається невідомою, як і його кохані.

Щоб дізнатися більше:

реклама

Поділіться статтею

Олега Винника спіймали на обмані

Олега Винника спіймали на обмані: стосунки головного вовка країни і його вовчиць погіршуються через гроші

Улюбленець української публіки Олег Винник потрапив у немилість власних фанатів. Зараз користувачі мережі масово залишають під публікаціями артиста невдоволені відгуки та коментарі, які мають привернути його увагу. Що сталося між кумиром мільйонів та його фан-базою, читайте у статті.
Віталій Козловський став багатодітним татом чотирьох дітей

Як виглядають четверо дітей Віталія Козловського та як він став багатодітним татом: “Хочу завжди бути поруч”

0
Популярного українського співака Віталія Козловського сім'янином не назвеш, на відміну від завидного холостяка, адже одруженим він не був ще ніколи. Втім, батьком таємно від публіки він стати вже встиг, причому багатодітним. Що відомо про чотирьох дітей Віталія Козловського?
Анна Різатдінова полишила немолодого багатія

Анна Різатдінова полишила немолодого багатія та заговорила про шлюб з кухарем: не мільйонер, але хвацький

Анна Різатдінова відома українська спортсменка, яка свого часу зажила, як справжня Попелюшка. Вона зустріла свою половинку серед непростих чоловіків. Заміж зірку покликав дуже заможний чоловік, старший за гімнастку на 24 роки. Втім, Анна вирішила рухатися далі у стосунках.
До Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама

Відтепер Олі Мартиновській буде не до сну: до Ектора Хіменеса-Браво прилетіла мама знайомитися з невісткою

Не так давно мережею поширилися чутки про роман між Ольгою Мартиновською та Ектором Хіменесом-Браво. Зіркові колеги ніколи не давали навіть малесенького приводу вважати, що між ними є дещо більше, ніж робочі взаємини. Втім, останні світлини, які опублікував шеф-кухар все змінили.
В родині Олі Полякової сталося горе — померла її свекруха

В родині Олі Полякової сталося горе — померла її свекруха: співачка вміло приховує траур чи дійсно щаслива?

Оля Полякова — неймовірна артистка, адже володіє не тільки вокальними даними, але й талантом акторки, гумористки і навіть моделі. Довгонога красуня неодноразово демонструвала свої навички у різноманітних шоу, а відтепер і в житті показала, як вміє ховати справжні почуття від фанатів.

Популярне

Останні новини