Неділя, 28 Лютого, 2021

Андрій Данилко невдоволений поведінкою Олі Полякової та Насті Каменських: назріває конфлікт?

Український співак, продюсер та детектив шоу "Маска" Андрій Данилко поскаржився на Олю Полякову та Настю Каменських.

Андрій Данилко – український та російський співак, гуморист, актор, телеведучий, сценарист та Народний артист України. Він став відомим завдяки образу кумедної провідниці Вєрки Сердючки та зробив цю фігуру легендарною у всьому світі.

Шоу “Маска”

За ідеєю шоу, детективи мають відгадувати особистості людей, що вийшли на сцену. Ускладнює завдання, той факт, що ті, кого потрібно розкрити, ховаються за неймовірним “карнавальним” вбранням, які повністю закривають тіло, а голос самостійно змінюють. Тобто впізнати невідомих виконавців можна тільки за манерою співу.

Скарга

Так, Данилко повідомив, що підходить до питання цілком серйозно і професійно, а Полякова і Каменських влаштували веселощі під час виступу чергового учасника, чим його неабияк відволікають.

“Наші детективи дуріють, і мені як серйозній людині заважають послухати учасника. Я і так сиджу в шоці! Я вважаю, що треба заборонити підспівувати! А ще Оля піднімає свою спідницю! Ви мене збиваєте – спочатку Настя піднімала спідницю, потім Оля почала”, – сказав Андрій Данилко.

Справа в тому, що колеги Данилко не змогли сидіти на місці під час виступу персонажа “Буряка” у другому епізоді шоу “Маска”. Коли учасник співав пісню зірки пустилися в танок, а Винник та Dzidzio вирішили підспівувати учаснику.

Персонаж Буряка співає у шоу “Маска”

Нагадуємо, що шоу “Маска” є адаптацією американської програми “The Masked Singer”. В шоу працюють детективами Андрій Данилко, Оля Полякова, Настя Каменських, Олег Винник та  Dzidzio.

Поділіться статтею

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча показала ексклюзивні знімки з мамою: світська левиця поряд з мамою схожа на мале левенятко

Батьки Каті Осадчий нечасто світяться в мережі але завдяки святкування з нагоди дня народження шанувальники телеведучий побачили нові світлини.
Василіса Фролова готується народити найближчим часом та у честь події розсекретила стать майбутньої дитини

Вагітна Василіса Фролова розповіла про батька первістка: незапланований шлюб через незаплановану дитину

Василіса Фролова не розсекречувала ім'я таємничого чоловіка впродовж 9 місяців.

Популярне

Останні новини