Вівторок, 2 Березня, 2021

Колишній чоловік Лідії Таран вперше показав своїх п`ятерих дітей разом на одній світлині

Андрій Доманський має безліч дітей і з усіма спілкується. Нарешті він вирішив показати свою велику родину шанувальникам.

Український телеведучий і колишній чоловік Лідії Таран, Андрій Доманський, має п`ять дітей від трьох різних жінок. Тільки один раз у своєму житті він зважився показати усіх своїх дітей разом.

Перша дружина

Першою дружиною телеведучого стала Юлія Доманська. Від цього шлюбу народилося двоє дітей: Василій та Лада. Хлопцеві зараз 21 рік, а дівчині – 17 років.

Шлюб з Лідією Таран

Лідія Таран часто проводить час з донькою від українського телеведучого Андрія Доманського, з яким розлучилася в 2010 році. Подружжя перебувало у фактичному шлюбі. Після розлучення з колишнім коханим основну частину виховання зірка взяла на себе і часто радує шанувальників сімейними фотографіями. А Доманський знов обзавівся новою родиною.

Архівне фото родини Доманського. На фото: Андрій Доманський, Віра, Василій, Кіра, Василіса та Лада.

Зараз Андрій Доманський щасливо одружений. З Мариною вони познайомилися на шоу “Хто проти блондинок?” і пропрацювали разом близько року, перш ніж зав’язали відносини. Не можна сказати, що це було кохання з першого погляду.

Марина тільки прийшла на “Новий канал”, працювала редактором, а ведучий здавався їй поверхневим і несерйозним. Андрій теж спочатку не звертав уваги на дівчину. Але в процесі роботи вони почали краще пізнавати один одного. Марині доводилося іноді брати участь в шоу в якості “Блондинки” на заміну дівчатам.

Таким чином у них зав’язалися товариські відносини. Поступово їх спілкування стало переходити з формального робочого в більш близьке і тепле. Тоді вже Андрій почав жити окремо від Ліди Таран, а Марина перебувала в тривалому процесі розлучення. Таким чином Андрій Доманський втретє одружився і зараз щасливо проживає з Мариною та двома дітьми.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини